PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları Jailbreak sonrası yüklü uygulamalarım silinir mi ?

Unknownartist17
22-07-2011, 21:35
İphone 3GS 4.3.3 Cihazıma Jaibreak yapmak istiyorum forumda anlatılanlra bakarak ilk defa yapıcam yapıcagım bır hata olursa cihazın kullanılamama gıbı bır durumu olur mu bıde jailbreak yapınca telefonumdaki rehber müziklerim uygulamalarım silinirmi bunları merak ediyorum

GKTG
22-07-2011, 21:36
Merhaba,

Açtığınız konu, forum kurallarına aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.

Konularım Neden Silindi?
- Konu başlığı mesajınızla ilgili olmalıdır ve tamamı büyük harflerle yazılmamalıdır. Başlıklarında "Acil, yardım, lütfen..." vb. kelimeler bulunan konular silinir.

Ayrıca forumda herhangi bir ceza almamak için, lütfen buraya (http://www.ikaynak.com/forum/misc.php?do=showrules) tıklayarak diğer kuralları da dikkatlice okuyunuz.

İyi forumlar...

aresblade
23-07-2011, 04:15
İphone 3GS 4.3.3 Cihazıma Jaibreak yapmak istiyorum forumda anlatılanlra bakarak ilk defa yapıcam yapıcagım bır hata olursa cihazın kullanılamama gıbı bır durumu olur mu bıde jailbreak yapınca telefonumdaki rehber müziklerim uygulamalarım silinirmi bunları merak ediyorum

jb işlemi her zaman riskleri olan bir işlemdir ama cihaza fiziki bir zarar verebileceğini düşünmüyorum -şahsi fikrimdir, sorumluluk size aittir- zira ben 2008'den beridir yapıyorum ama hiç fiziki bir sorunla karşılaşmadım. elbette cihazınızda fiziki bir arıza meydana getirebilir ve bunun sorumluluğunu alarak yapmalısınız. jb için evet cihazınıza yeniden restore ile yapmalısınız ama yapmadan önce iTunes ile eşzamanlarsanız bunlara jb işleminden sonra da kavuşabilirsiniz.