PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İphone 4 ile çekilen resimlerimi email olarak atamıyorum!!!

aykutay
22-07-2011, 14:36
Arkadaşlar 3gs varken çektigim fotograflarımı fotogaleride sol alt kosedeki okun üzerine tıklayıp email ile gönder e tıklayarak email olarak gönderebiliyordum.İphone 4 aldım fakat bunun fotogalerisinde resmi açtıgım zaman email ile gönder seçenegi çıkmıyor.Bir eklentisi falan mı var acaba??

Karpinar
22-07-2011, 15:20
Sanırım sizin telefon kaynaklı bir durum. Benim iPhone 4'te e-posta ile gönder seçeneği çıkıyo...

SaTuSa
22-07-2011, 16:17
Ozel bir ayar yok, e-posta hesabiniz tanimliysa gondermesi gerekir...

aykutay
22-07-2011, 18:58
Cvplar için çok tşkler 4.3.3 kurulu jb yaptım fakat bu seçenek ne jb öncesi neden sonrası çıkmıyor...Sizin ios sürümü kaç acaba?

GKTG
22-07-2011, 19:09
Cvplar için çok tşkler 4.3.3 kurulu jb yaptım fakat bu seçenek ne jb öncesi neden sonrası çıkmıyor...Sizin ios sürümü kaç acaba?

Afedersiniz ama SaTuSa adlı adminimizin dediği gibi mail hesabınızın aktif yani etkinleitirilmiş olması lazım. Siz mail hesabınızı aktifleştirdiniz mi iPhone'unuzda?

aykutay
22-07-2011, 23:50
Afedersiniz ama SaTuSa adlı adminimizin dediği gibi mail hesabınızın aktif yani etkinleitirilmiş olması lazım. Siz mail hesabınızı aktifleştirdiniz mi iPhone'unuzda?

ilginiz için tşkler, dogrudur email hesabım aktif,geçerli bi (suan kullanıyorum) email hesabım var.3gs kullanırken bu özelliği kullanabiliyordum 4.3.1 yüklü idi,Acaba apple 4.3.3 de bu özelliği kaldır dı mı?

GKTG
23-07-2011, 11:12
ilginiz için tşkler, dogrudur email hesabım aktif,geçerli bi (suan kullanıyorum) email hesabım var.3gs kullanırken bu özelliği kullanabiliyordum 4.3.1 yüklü idi,Acaba apple 4.3.3 de bu özelliği kaldır dı mı?

Uzun zamandan beri kullanılan bu özelliği Apple'ın kaldırmış olması imkansız. Hiç restore edip tekrar denediniz mi?

NeGReDo
23-07-2011, 12:14
e-mail hesabınızı kaldırıp tekrar yapılandırın ve saptanmış hesap olarak yapılandırdığınız mail adresini kullanın.kaldırma gibi birşey söz konusu değil bu özellik her fw'de var