PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları İphone 4 dfu moddan çıkmıyo uygulanmayan şey kalmadı

bakben
21-07-2011, 21:13
daha önce yine arkadaşımın telinde başıma gelmişti sıfır cihaza 4.2.1 cfw yüklyorum hatasız yüklenıyo ama dfu dan çıkmıyo 8tane program denedim çıkmıyo ireb fix recovery recboot tiny hepisni ve versiyonlarını denedim açılmamıştı bi arkadaşımız greenpoison u yükle açılıt demişti ancak deneyememiştim çünkü arkadşm telefoncuya vermişti teli bugun benim cihazım geldi aynısını yaptım aynısı oldu 4.2.1 yükledim olmadı tekrar yükledim olmadı4.1 ykledim olmadı 4.3.3 snowbreeze yaptım olmadı işin ilgincı yklenirken makine açılıyo ama sonra kesinlikle çıkmıyo dfu dan itunesim en son versiyon host dosyasını temizliyorum nerede hata yapıyorum söylermisniz araştırmadığım yer kalmadı lütfen yardım

DeDeLi
21-07-2011, 21:15
Merhaba,
Açtığınız konu, forum kurallarına aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.

Konularım Neden Silindi?
- Konu başlığı mesajınızla ilgili olmalıdır ve tamamı büyük harflerle yazılmamalıdır. Başlıklarında "Acil, yardım, lütfen..." vb. kelimeler bulunan konular silinir.
Mesajı düzenle > Gelişmiş butonlarını kullanarak konu başlığınızı düzenleyebilirsiniz.

Ayrıca forumda herhangi bir ceza almamak için, lütfen buraya (http://www.ikaynak.com/forum/misc.php?do=showrules) tıklayarak diğer kuralları da dikkatlice okuyunuz.
İyi forumlar…