PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları Downgrade den sonra başıma gelenler..

bndilhan
21-07-2011, 15:57
Arkadaşlar iphone4 4.3.3 vodafone dan alınma cihazımı yanlışlıkla 4.3.4 e yükselttim untethered jb henüz olmadığı için de tekrar redsn0w ile restore yaparak 4.3.3 e düşürdüm. Fakat bunları yaptıktan sonra ayarlardaki kişisel erişim noktası, telefon bölümündeki facetime ve ağ ayarlarındaki hücresel veri ayarları (başlığın adını tam hatırlamıyorum) gitti ve internete giremiyordum.Avea kullanıyorum müşteri hizmetlerini aradım bi eklenti kurdurdular şuan internete girebiliyorum fakat söylediğim başlıklar bugün restore tekrar restore etmeme rağmen hala yok. Problem nedir acaba yardımlarınızı bekliyorum..
Teşekkürler...

emrahegrek
21-07-2011, 21:02
Redsnow la restore mi yaptiniz anlamadim !!!
Bakin eger shsh kaydiniz varsa 4.3.3 icin itunes ten shift+restore deyip indirme merkezinden indireceginiz ipsw dosyasini secin ( tabi dosya zip olarak iner siz uzantisini degistirin ipsw olarak ) ve restore edin sonra yapacaksaniz redsnow la jb yapin duzelmesi gerek restore den sonra ( ayni islemi yaptiniz ise zaten bosa konusmus oldum :) )

bndilhan
22-07-2011, 19:38
Restore den sonra hemen kabloyu çekiyomuşum ondanmış sorun ilgi için teşekkürler :)