PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları ITunes 10.5 ios5 beta hatasi ??

mehmetburakk
19-07-2011, 13:52
Arkadaslar iphone'numu ios5 olarak yukselttim ve itunesimi 10.5 olarak degistirdim yukselttim ama telefonumu bir turlu 'Sync' yapamiyorum her defasinda hata veriyor... ve ayrica ios5 ten sonra telefonun icindeki kendi Duvar Kagitlari kisminda hicbir resim kalmadi ?? .. dort gozle cevaplarinizi bekliyorum ne resim ne muzik hicbirsey yukleyemiyorum bu yuzden :) iyi gunler sagolun. http://i1107.hizliresim.com/2011/7/19/3103.jpg

DeMo
19-07-2011, 14:21
Cihazınızda iOS 5 Beta 3 kurulu ise iTunes'in de 10.5 Beta 3 olması gerekir. Eğer ki zaten öyle diyorsanız;

Bilgisayarınızdaki iTunes'i kaldırırken aşağıdaki eklentileri de kaldırın.

- Apple Application Support
- Apple Mobile Device Support
- Apple Software Update
- QuickTime
- Bonjour

Bunu yanında belgelerim/müziğim klasörünün içinde iTunes klasörünü de sildikten sonra iTunes kurulumunu tekrar yapın.

mehmetburakk
19-07-2011, 14:32
sanirim ben http://www.ikaynak.com/forum/107-icihazlar-hakkinda-sohbet/28168-ios-5-beta-itunes-10-5-beta-surumleri-linkleri-ve-bilgilendirmeler.html bu linkteki 3 part li iphone4 ios5 indirmistim ve bunun beta-3 mu 2 mi oldugunu bilmiyorum acikcasi... simdi itunes u kaldiriyorum ve ayrica sizin bir baska konu basligi altinda yazdiginiz bir yazida ios5 beta3 buldum onu indiriyorum tekrardan..bakalim olacak mi

GKTG
19-07-2011, 14:33
sanirim ben http://www.ikaynak.com/forum/107-icihazlar-hakkinda-sohbet/28168-ios-5-beta-itunes-10-5-beta-surumleri-linkleri-ve-bilgilendirmeler.html bu linkteki 3 part li iphone4 ios5 indirmistim ve bunun beta-3 mu 2 mi oldugunu bilmiyorum acikcasi... simdi itunes u kaldiriyorum ve ayrica sizin bir baska konu basligi altinda yazdiginiz bir yazida ios5 beta3 buldum onu indiriyorum tekrardan..bakalim olacak mi

O beta 1 oluyor. 3 ve 2 Linkleri tam olarak upload edilmedi. Sadece alıntı linklerdedir.

mehmetburakk
19-07-2011, 14:39
Valla suan beta 3 u indirmeye calisiyorum. birazda zorlaniyorum cunku yurtdisindayim 1 bucuk aydir ve istanbulda yasiyorum..beta 1 yukleyince butun numaralarim gitti(turkiyedeyken turkcell yedeklemede yedegim vardi) turkcelle guvenerek baska onlem almamistim. ama yukledikten sonra butun numaralarim silindi ayrica burda turkcell ortak bir telekom ile calisiyor ve bir turlu turkcelin yedekleme app dan numaralarimi alamadim cihaz desteklenmiyor falan dedi buyuk skinti :). simdi beta 3 e gecelim bari sync olsun telefon

DeMo
19-07-2011, 14:50
Mehmet bey,

iOS 5'nın henüz final sürümü yayınlanmadı.

Yayınlanan sürümler ,iOS 5 Beta-1, Beta-2 ve Beta-3'dür.

Şimdi bu sürümleri cihaza kurup sync yapabilmeniz için aynı şekilde iTunes 10.5'in de beta-1, beta-2 veya beta-3'üne ihtiyacınız var.

Siz hangi iOs sürümünü yüklediniz ? Ayarlar/Genel/Hakkında bölümüne bakarsanız Oradaki sürüm bilgisinde parantez içinde ne yazıyor ?

9A5259 yazıyorsa iOS 5 Beta3
9A5248 yazıyorsa iOS 5 Beta2
9A5220 yazıyorsa iOS 5 Beta1

yüklemişsiniz demektir. Bu durumda bunlardan hangisi var ise ona oygun iTunes'i indirin.

mehmetburakk
19-07-2011, 14:56
ben beta-1 i yukledim.. peki bunlarin arasindaki fark nedir yani beta1-2-3 her bir betada farkli bir ozellik mi var ? yada en sonuncusu hangisi ise onu yuklememiz mantikli degil mi ?

DeMo
19-07-2011, 15:19
En sonuncusu daha mantıklı. Çünkü önceki sürümlere göre daha da iyileştirilmiştir.

mehmetburakk
19-07-2011, 15:30
:) tesekkur ederim cok sagolun simdi tekrarliyorum herseyi..bide sunu sorayim ya iphone 3g kullanirken cydia yapardim.bir konu basliginizi okuyorum suan cydia yapilabiliyor ama telefon kapandigi zaman (sarji biter,kendim kapatirim) butun hersey gidiyor mu ?