PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları Flaslight

Boris8
19-07-2011, 00:08
Arkadaslar elimde iphone 4 var flaslight adli programi kullanmak istedim ama flas 1 2 saniye yandi ardindan sondu onun sonunda hic yuksek isik vermedi isik yaniyor ama kendine faydasi yok . . Sizce neden oluyo bu ?

yigidoboy
19-07-2011, 01:04
Kullandığınız uygulama trial yani deneme sürümü olabilir.Eğer programı AppStore'dan indirdiyseniz,ordaki hemen hemen bütün uygulamalar deneme sürümüdür.Tam sürüm uygulamaları kullanmak istiyorsanız cihazı JB(Jailbreak)yapmanız gerekiyor.

Boris8
19-07-2011, 09:17
Kullandığınız uygulama trial yani deneme sürümü olabilir.Eğer programı AppStore'dan indirdiyseniz,ordaki hemen hemen bütün uygulamalar deneme sürümüdür.Tam sürüm uygulamaları kullanmak istiyorsanız cihazı JB(Jailbreak)yapmanız gerekiyor.

Cihaz jb li ve installoustan indrdim programi

Ogzhnozcn
19-07-2011, 09:34
Cihaz jb li ve installoustan indrdim programi

Arkadaşım O tür programların çoğu para tuzağı olup insanları kandırmak için yapılmıştır sen onların idda ettiklerine bakma ama çoğu diyorum tabiki işe yarayanlarıda oluyor ama istisnalar kaideyi bozmaz :)

yigidoboy
19-07-2011, 11:10
Arkadaşım O tür programların çoğu para tuzağı olup insanları kandırmak için yapılmıştır sen onların idda ettiklerine bakma ama çoğu diyorum tabiki işe yarayanlarıda oluyor ama istisnalar kaideyi bozmaz :)

İnstallous,Jailbreak işleminden sonra Cydia programı sayesinde ortaya çıkan bir uygulama mağazasıdır.AppStore'da ücretli olan uygulamalar İnstallous'ta bedava indirilebilmektedir.Yani AppStore'da ücretli olan tam sürüm uygulamalar,İnstallous'ta bedavadır.Umarım anlatabilmişimdir:)

Ogzhnozcn
19-07-2011, 11:37
İnstallous,Jailbreak işleminden sonra Cydia programı sayesinde ortaya çıkan bir uygulama mağazasıdır.AppStore'da ücretli olan uygulamalar İnstallous'ta bedava indirilebilmektedir.Yani AppStore'da ücretli olan tam sürüm uygulamalar,İnstallous'ta bedavadır.Umarım anlatabilmişimdir:)

Ben installos'u gayet iyi biliyorum calisma mantiginida ben dikkat edersen programlar dedim bende yazilimciyim ve bu sektordeyim kimin nasil ne icin uygulama yaptigini az cok biliyorumdur heralde:)

DeviLJoN
19-07-2011, 11:58
flashlight programlarını tavsiye etmiyorum, kameranın flashına zarar veriyor. Flash bozuyor. Tanıdığımın cihazında oldu kamera değişti.

yigidoboy
19-07-2011, 12:59
flashlight programlarını tavsiye etmiyorum, kameranın flashına zarar veriyor. Flash bozuyor. Tanıdığımın cihazında oldu kamera değişti.

En iyisi o programı kullanmamak diyorsun kısaca:-)

DeviLJoN
19-07-2011, 13:23
En iyisi o programı kullanmamak diyorsun kısaca:-)
şahsen kullanmamanızı öneririm. Kendi cihazımda da vardı kaldırdım bu yüzden.

yigidoboy
19-07-2011, 16:54
Valla bende iPod Touch olduğundan flaş özelliği de yok.Yani uygulamayı yüklesem de kullanamam:)

Boris8
19-07-2011, 20:18
Zarar verecegini biliyorum ama lazim oldu fener bozuldu bende flasi kullanmak istemistim

DeviLJoN
19-07-2011, 20:57
şuan çalışıyor mu flash yoksa arızalı mı ?