PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları facebook video izleme.... izleyememe:(

bahadir1641
18-07-2011, 15:31
iphone 3gs 16 gb kullanıyorum. sürüm: 3.1.3 FW 05.12.01
telefonum jb li. ve iphone için facebook uygulaması da yüklü. bu arada face inde 3.4.3 versiyonu yüklü olan.
ama bu uygulama üzerinden video izleyemediğim gibi safariden face e girmeye çalıştığımda tam sayfa açılır gibi oluyor ve sayfanın ortasında bağlantı hatası tekrar dene diyor. bu konularda çok yeniyim forumda biraz araştırdım ama herkes face in yeni sürümlerinde bu sorun ortadan kalktı gibi yorumlar yazmış bir çözüm bulamadım. bu konuda uzman arkadaşlardan yardım alabilirsem yeni başlayan biri olarak telefonumu kırmak zorunda kalmıycam sanırım) herkese şimdiden teşekkürler

MsTrK
18-07-2011, 15:41
iphone 3gs 16 gb kullanıyorum. sürüm: 3.1.3 FW 05.12.01
telefonum jb li. ve iphone için facebook uygulaması da yüklü. bu arada face inde 3.4.3 versiyonu yüklü olan.
ama bu uygulama üzerinden video izleyemediğim gibi safariden face e girmeye çalıştığımda tam sayfa açılır gibi oluyor ve sayfanın ortasında bağlantı hatası tekrar dene diyor. bu konularda çok yeniyim forumda biraz araştırdım ama herkes face in yeni sürümlerinde bu sorun ortadan kalktı gibi yorumlar yazmış bir çözüm bulamadım. bu konuda uzman arkadaşlardan yardım alabilirsem yeni başlayan biri olarak telefonumu kırmak zorunda kalmıycam sanırım) herkese şimdiden teşekkürler
Appstore'daki Facebook Video Player & Downloader adli uygulama ile, Facebook videolarini sorunsuz bir sekilde izleyebiliyorsunuz diye biliyorum.
Uygulamanin ücreti 1.99 dollar. Diger Free uygulamalar pek bir ise yaramiyor bu konuda...

bahadir1641
19-07-2011, 11:09
güncel

yigidoboy
19-07-2011, 11:17
DNS ayarlarını değiştirdiyseniz,DNS ayarlarını silmeyi deneyin(Eğer Wireless'tan girmeye çalışıyorsanız ağ bağlantısını silip tekrar bağlanın).

bahadir1641
22-07-2011, 12:52
Dns ayarlarına hangi menüden ulaşıcam acaba

bahadir1641
22-07-2011, 12:53
birde normal safariden de facebook a giremiyorum. tam ggiriş yapıyorum bağlantı hatası tekrar dene diye biruyarı çıkıyor

yigidoboy
23-07-2011, 20:13
birde normal safariden de facebook a giremiyorum. tam ggiriş yapıyorum bağlantı hatası tekrar dene diye biruyarı çıkıyor

Wireless'ten mi girmeye çalışıyorsunuz Facebook'a?Benim Touch'ımda da o yazı geliyor,sonra gidiyor.O yazı belirdikten birkaç saniye sonra siteye girecektir.Böyle durumları kafanıza pek takmamakta yarar var;)