PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları Parlaklık İle Alakalı Bir Soru?

memo1122
15-07-2011, 09:18
Şimdi Bir Soru var Aklımda Arkadaşlar.. Otomatik Parlaklık Açıkken telefonumun Batarya Kullanımından Gayet Memnunum ama Oyun Performansı Biraz Sıkıntılı, yani Söyle Stylish Sprint Oyununda 10 Dakika Oynasam %4 Şarj Yiyor Telefon.. Ama Gün İçinde Kullanımda Mesela Şu Anda 4 Saat Kullanım 23 Saat Bekleme İle %83'Te ki bu 4 Saat Full Mesaj, Sosyal Ağlar Face,Twitter,Whatsapp Vs gibi net Bağlantısı Kullanan Şeyler.. çok Şükür Gayet Memnunum Bundan Ama Soru Şu; Otomatik Parlaklık Açık oldugunda Oyun'a Başlarsam Full Ekran Parlaklıgına Mı Geçiyor Acaba? Başka bir Açıklaması Yok Bu Şarj Kullanımının Sanırım Var Mı Bu Konu Hakkında bilgisi Olan? [:)]

Ogzhnozcn
15-07-2011, 09:21
Şimdi Bir Soru var Aklımda Arkadaşlar.. Otomatik Parlaklık Açıkken telefonumun Batarya Kullanımından Gayet Memnunum ama Oyun Performansı Biraz Sıkıntılı, yani Söyle Stylish Sprint Oyununda 10 Dakika Oynasam %4 Şarj Yiyor Telefon.. Ama Gün İçinde Kullanımda Mesela Şu Anda 4 Saat Kullanım 23 Saat Bekleme İle %83'Te ki bu 4 Saat Full Mesaj, Sosyal Ağlar Face,Twitter,Whatsapp Vs gibi net Bağlantısı Kullanan Şeyler.. çok Şükür Gayet Memnunum Bundan Ama Soru Şu; Otomatik Parlaklık Açık oldugunda Oyun'a Başlarsam Full Ekran Parlaklıgına Mı Geçiyor Acaba? Başka bir Açıklaması Yok Bu Şarj Kullanımının Sanırım Var Mı Bu Konu Hakkında bilgisi Olan? [:)]

Otomatik parlaklıkta ışık durumuna göre belirlediğiniz seviyeye çıkıyor ve iniyor,karanlık ortamda ışığı kısıyor parlak ortamda ise artırıyor eğer öyle bir şikayetiniz var ise sensörü kapatın parlaklık seviyesinide dilediğiniz kademeye getirin problem olacağını zannetmiyorum.

memo1122
15-07-2011, 10:00
Onu Biliyorum Hocam Benim Sorum Oyun Oynarken Ekran Full Parlaklıga Çıkıyor Mu Otomatik Olarak Otomatik Parlaklık Açılınca? :)

Ogzhnozcn
15-07-2011, 11:05
Hayır Seviye hangi kademede ise o kademeye çıkıyor.