PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları Iphone 3GS Sürekli Kapanıyor

warezbull
14-07-2011, 10:31
Iphone 4.3.3 versiyon ve 6.15.00 baseband yüklü unlockta yapılmıştır ama ben 4.1 olsun 4.2.1 olsun bütün versiyonlarda aynı sorunu yaşıyorum.Ben mesaj çekerken,oyun oynarken veya biri aradığında telefon aniden kapanıyor tekrar açılıyor logo ya geliyor 20 sn bekliyor kapanıyor ben tekrar açtığımda ise aynısı oluyor açmam için sarj a bağlamam gerekiyor.Ve bunların hepsini sarj %90 iken yapıyor yani ne zaman yapacağı belli olmuyor.Yardımlarınız Bekliyorum

Ogzhnozcn
14-07-2011, 11:08
Belki Cydia uygulamalarından bazıları Çakışma yapıyor olabilir Son yüklediğin uygulamalardan sonra olmaya başladıysa ondan kaynaklanıyordur eğer yine olmaz ise restore etmeni öneririm.

DeMo
14-07-2011, 12:03
Batarya problemi gibi duruyor. Cihaz şarja takılı iken aynı şeyleri yapıyor mu diye denemek gerekir. Eğer aynı durumu şarjda iken de yapıyorsa orjinal sürümle restore etmeyi deneyin. Tabi ipad basebandı olduğundan restore sırasında bazı hatalar alabilirsiniz. Forumda çözümleri mevcuttur.

startel
14-07-2011, 23:17
slm .Bence de batarya gibi gözüküyor.eğer batarya değişti ve 3g bataryası takıldı ise yapar...Saygılar...