PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları Uygulama yükleyemiyorum !?

cemgfb
12-07-2011, 02:55
arkadaşlar şimdi ben iphone 3g kullanıcısıyım ve iphona uygulama yükleyemiyorum yüklediğim zaman programı işaretliyorum sonra apply ye basıyorum ama bana --Are you sure you want to remove 3 apps including ''PROGRAMIN ADI'', from in the İphone '' TELEFON İSMİ '' ? This will delete these apps and their data from the İphone-- uyarısını veriyor. Cancel diyorum ama yinede yükleyemiyorum ? [:(]

MsTrK
12-07-2011, 03:00
arkadaşlar şimdi ben iphone 3g kullanıcısıyım ve iphona uygulama yükleyemiyorum yüklediğim zaman programı işaretliyorum sonra apply ye basıyorum ama bana --Are you sure you want to remove 3 apps including ''PROGRAMIN ADI'', from in the İphone '' TELEFON İSMİ '' ? This will delete these apps and their data from the İphone-- uyarısını veriyor. Cancel diyorum ama yinede yükleyemiyorum ? [:(]
Installous ile yüklediginiz uygulamalara öyle hata'mi veriyor?
Ayrica, cihazinizda appsync yamasi kurulumu?

cemgfb
12-07-2011, 03:07
Installous ile yüklediginiz uygulamalara öyle hata'mi veriyor?
Ayrica, cihazinizda appsync yamasi kurulumu?
yok ya normal internetten indiriyorum sonra itunes den yapmaya çalışıorm ama olmuyo

MsTrK
12-07-2011, 03:10
yok ya normal internetten indiriyorum sonra itunes den yapmaya çalışıorm ama olmuyo
Appsync yamasi kurulu'mu?

cemgfb
12-07-2011, 03:16
Appsync yamasi kurulu'mu?,
evet yüklü ve yine aynı hatayı veriyor :S

cemgfb
12-07-2011, 03:23
Appsync yamasi kurulu'mu?
yalnız bende appsync 4.0+ yüklü benim cihaz iphone 3g 4.2.1 version uyar değil mi ?