PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları iphone 3g 4.2.1 versiyon yükleyemiyorum acillll lütfen

omerbali
09-07-2011, 21:30
Arkadaşlar merhaba,
iphone geldi elime birinden yalnız suan ekranta itunes ve kablo işareti var.yurtdışından gelmiş bir cihaz internetten 4.2.1 versiyonu indirdim ama yükleyemedim itunes yükleme sırasınn.da sonu 1005 olan hata kodunu verdi..nasıl yükleme yapacağım ve yükleme yaparken 4.2.1 versiyonu ve itunes programı yeterlimi lütfen acil yarım..shift tuşuna basark yükleme yaptığımdada şöyle bir hata alıyorum ""the iphone could not be restored because the firmware file is not compatible"

not: forumun kurallarını okumadan yazım eğer hatam varsa kusura bakmayın.acil olduğu içi

DeDeLi
09-07-2011, 21:44
Merhaba,

Açtığınız konu, forum kurallarına aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.

Konularım Neden Silindi?
- Konu başlığı mesajınızla ilgili olmalıdır ve tamamı büyük harflerle yazılmamalıdır. Başlıklarında "Acil, yardım, lütfen..." vb. kelimeler bulunan konular silinir.

Ayrıca forumda herhangi bir ceza almamak için, lütfen buraya (http://www.ikaynak.com/forum/misc.php?do=showrules) tıklayarak diğer kuralları da dikkatlice okuyunuz.

Konu başlıgını değiştirmek için Mesajı Düzenle > Gelişmiş butonlarını kullanabilirsiniz...

İyi forumlar...

Karpinar
10-07-2011, 02:38
Ne kadar acil olsada keşke forumu okusaydın; çünkü hem hata yapmazdın hemde sorununa kolay cevap bulurdun. 4.2.1 Custom firmware yüklemeni öneririm, ios 4.2.1 değil. indirme merkezinde mevcut. bide arama yaparsan firmware nasıl yüklenir diye CFW'i kolay yüklersin. Tüyo merkezini de okumanı genel bir bilgi sahibi olman için öneririm...