PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları dfu moda girmiyor

seasret
09-07-2011, 08:07
arkadaslar 3g iphone cihazim 4.1 yuklu jb siz ve simkilitli.isin garip tarafi telefon dfu moda girmiyor.evet arkadasimin iphone 4 unu ve dger arkadasimin iphone 3gs sini sokuyorum dfu moda ama benimki girmiyor.telefonu ne zaman taksam kabloylA PCye girmiyor cikariyorum elde deniyorum istediklerimi aliyorum ama takinca girmiyor 2 senedir iphone kullanicisiyim ve dfu modun kitabini yazmis biri olarak bu sorunu cozemedim lutfen ne yapmamm gerektigini soylermisiniz.shss 4.1 ve 4.2.1 kaydim var.telefon suan simkilitli sadece att hatta acik ve jbsiz 4.1 duruyor.jb unlock yapmak istiyorum ama dfu dan dolayi olmuyor

seasret
09-07-2011, 19:09
Arkadaslar yardimci olacak yokmu?

dean
09-07-2011, 19:34
Farklı pc de denediniz mi? Usb portlarını değişerek deneyin isterseniz. Yada sürücünüzü güncelleyin. Pc ye bağlanmadan dfu moda giriyorsa tuşlarda bir sorun yoktur çünkü. iReb ile dfu moda girmeyi deneyin isterseniz birde.

seasret
09-07-2011, 20:02
hocam vallahı 3 farklı pc ıle 3 farklı usb port redsnow ıreb hepsı ıle denedım olmadı.hep hata verıyor dfu olmadı dıyorlar.cozemedım .telefın kapalı ıken usb ıle baglı ıken home power tusuna basıyorum ama apple logosu cıkıyor sonra normalde o logo gıtmesı lazım ıken gıtmıyor ve 10 sanıye sonra telefon acılıyor normal olarak.

seasret
09-07-2011, 20:19
4.2.1 orjınale update ettım belkı ondan mıdır dıcem ama tel suan lock ta kalacak.gercı att hattı bulup actıve edebılıyorum ama bakalım recovery den cıkacakmı 4.2.1 de ve ardından dfu moda gırecekmı