PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları İpod 4 Şarj Sorunu Lütfen Yardım :(

Gokratos
07-07-2011, 11:56
Arkadaşlar daha dün ipod touch 4 aldım eve gelir gelmez şarja taktım fakat şarj olmuyor. Şöyle bi hata verdi itunes : itunes couldn't connect to this iphone.... die bi hata. İpod un ekranında da bu aksesuarla şarj desteklenmiyor hatası veriyor lütfen yardım ağlıcam resmen ne yapcağımı bilemedim. Sp3 yüklü değil onu yüklesem düzelir mi acaba lütfen yardımlarınızı esirgemeyin. Bimeksten aldım bütün aksesuarları orjinal açılmamış kutuda.

Ogzhnozcn
07-07-2011, 12:02
İlginç bir durum aksesuarı orjinal olarak görmemiş bende bimeks den almıştım ama yine de götür değiştir en kötü ihtimal servise gösterirsin servisin telefonunu,adresini vs. verebilirim.

Gokratos
07-07-2011, 12:08
Benim usblerde sorun var galiba takıyorum ''dın dın dın '' die ard arda sesler gelio sanki söküp takıomuşum gibi. Bide itunes in requerimentlarında windows xp sp 3 olması gerekio yazıo. bende sp 2 var o yüzdeen olabilir mi ?

Ogzhnozcn
07-07-2011, 12:12
Olabilir görmeden de anlayamam sp3 e güncelle öyle dene .

Gokratos
07-07-2011, 12:13
tamam kardeşim sağol. Başka çözüm önerisi olan varmı ?

NeGReDo
07-07-2011, 12:20
tamam kardeşim sağol. Başka çözüm önerisi olan varmı ?

dostum cihazda bir problem olma ihtimali,bilgisayarında bir problem olma ihtimalinden daha düşük.En güzeli bir tanıdığının bilgisayarında dene bir de.Daha güncel bir windows olsun,xp sp3 yada windows vista ya da 7 gibi.Tabi onlar da en güncel sürümler olsun. Sorun tekrar ediyorsa bu sefer götür,bir de bimekste çalışanlar denesinler.Olmazsa zaten ver garantiye yollasınlar cihazını.

Gokratos
07-07-2011, 12:30
Tamam kardeşim deniyeyim. Kablolarda bi sorun olabilir mi acaba benim xp versiyonuyla uyuşmama gibisinden _

NeGReDo
07-07-2011, 12:33
evet olabilir.mesela benim ipod touch 3G vardı,2 pc var biri xp biri windows vistaydı.Ne yaptıysam vistada çalıştıramadım,ama xp'de çatır çatır çalışıyordu.Yani o yüzden xp sp3 yaparsan yine olmazsa,başka pc'de de denemende yarar var.

Gokratos
07-07-2011, 12:39
Tamam kardeşim öyle deniyeyim. iTunesin son sürümünü yükledim ipodun firmwareıyla çakışma gibi bi durum söz konusu olabilir mi ?

NeGReDo
07-07-2011, 12:41
yok olmaz.öyle bişy olması durumda itunes şu versiyonları kullanın diye hata iletisi veriyor.

DeDeLi
07-07-2011, 13:29
Merhaba,

Açtığınız konu, forum kurallarına aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.

Konularım Neden Silindi?
- Konu başlığı mesajınızla ilgili olmalıdır ve tamamı büyük harflerle yazılmamalıdır. Başlıklarında "Acil, yardım, lütfen..." vb. kelimeler bulunan konular silinir.

Ayrıca forumda herhangi bir ceza almamak için, lütfen buraya (http://www.ikaynak.com/forum/misc.php?do=showrules) tıklayarak diğer kuralları da dikkatlice okuyunuz.

İyi forumlar...