PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : cep bilgisayarı excel office açabilecek.

applem
06-07-2011, 18:40
Arkadaşlar cep bilgisayarı excel office açabilecek birşey arıyorum uygun ve güzel kullanışlı birşey. dediğim gibi word excel office programları felan bunları açabilecek birşey nereden bulabilirim.Ve hangi marka model önerirsiniz.

NeGReDo
06-07-2011, 18:42
Arkadaşlar cep bilgisayarı excel office açabilecek birşey arıyorum uygun ve güzel kullanışlı birşey. dediğim gibi word excel office programları felan bunları açabilecek birşey nereden bulabilirim.Ve hangi marka model önerirsiniz.

iphone&ipod touch mı yoksa başka marka cihaz ve modeller mi arıyorsun?

applem
06-07-2011, 18:50
iphone&ipod touch mı yoksa başka marka cihaz ve modeller mi arıyorsun?
başka marka model farketmez sağlıklı dokunmatik tuşlu hızlı ve dediklerimi karşılayabilecek 300 -500 TL arası.

NeGReDo
06-07-2011, 18:53
ipod touch işini görür o zaman.quickoffice uygulaması ile

applem
06-07-2011, 19:15
ipod touch işini görür o zaman.quickoffice uygulaması ile

hayır ya cep bilgisayarı istiyorum. ipod touch işimi görmez.

NeGReDo
06-07-2011, 19:26
hayır ya cep bilgisayarı istiyorum. ipod touch işimi görmez.

cep bilgisayarından kastın bir pda cihaz ise onların devri 2-3 sene önce kapandı.Cep bilgisayarı diye nitelediğin herşeyi fazlasıyla ipod touch ile yapabiliyorsun,ama başka arakdaşlardan yorum bekle belki farklı fikri olan olabilir.

applem
06-07-2011, 19:44
cep bilgisayarından kastın bir pda cihaz ise onların devri 2-3 sene önce kapandı.Cep bilgisayarı diye nitelediğin herşeyi fazlasıyla ipod touch ile yapabiliyorsun,ama başka arakdaşlardan yorum bekle belki farklı fikri olan olabilir.

Htc touch pro Nasıl sizce?

NeGReDo
06-07-2011, 20:14
Htc touch pro Nasıl sizce?

dostum ben uzun yıllardır iphone harici bir telefon kullanmadığım için htc konusunda yardımcı olamayacağım.