PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları Arkadaşlar gercekten çok önemli

erdemsolmaz
06-07-2011, 14:19
arkadaslar ipod tuch 2 g cihazımı kaybettim düşürdüm ya da çalındı tam emin değilim bu konuda.türk telekomdan almıstım aldığımız kağıtlar duruyor suan evde ama cihazı bulup bulamıcağım hakkında bilgim yok sizce bulabilirmiyim(seri numarası vs)den birde sizce suan ne yapmalıyım:( tesekkürler.

Ogzhnozcn
06-07-2011, 14:35
Forum Kurallarını İncelediniz Mi ?

Konu başlığı mesajınızla ilgili olmalıdır ve tamamı büyük harflerle yazılmamalıdır. Başlıklarında "Acil, yardım, lütfen..." vb. kelimeler bulunan konular silinir.

DeDeLi
06-07-2011, 14:51
Merhaba,

Açtığınız konu, forum kurallarına aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.

Konularım Neden Silindi?
- Konu başlığı mesajınızla ilgili olmalıdır ve tamamı büyük harflerle yazılmamalıdır. Başlıklarında "Acil, yardım, lütfen..." vb. kelimeler bulunan konular silinir.

Ayrıca forumda herhangi bir ceza almamak için, lütfen buraya (http://www.ikaynak.com/forum/misc.php?do=showrules) tıklayarak diğer kuralları da dikkatlice okuyunuz.

İyi forumlar...

NeGReDo
06-07-2011, 19:33
arkadaslar ipod tuch 2 g cihazımı kaybettim düşürdüm ya da çalındı tam emin değilim bu konuda.türk telekomdan almıstım aldığımız kağıtlar duruyor suan evde ama cihazı bulup bulamıcağım hakkında bilgim yok sizce bulabilirmiyim(seri numarası vs)den birde sizce suan ne yapmalıyım:( tesekkürler.

yapçak pek bişeyin yok dostum.geçmiş olsun.çalınmış olsa bile polisin parmak izi alabileceği biryerde çaldırdıysan,ancak ellerinde eski hükümlülerin veritabanındaki parmak izleriyle karşılaştırıp bulunabilir ki alan/çalan kişinin sabıkası var mıdır bilinemez?
Kısacası yapacak birşeyin yok dostum.geçmiş olsun

erdemsolmaz
06-07-2011, 22:51
arkadşarlar forum kurallarını tekrar okudum cihazım da gitti artık yapılcak pekte birsey yok sağlık olsun diyelim