PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları IPAD Recovery Mode Sorrunu

sjanaz55
06-07-2011, 12:49
Merhaba,

Elimde yurtdışından arkadaşımın getirdiği bir ipad mevcut.
cihaz şuanda recovery mode da bekliyor.
recovery mode dan çıkarmak için gerekli işlemi yapıyorum fakat tekrar recovery mode a dönüyor. cihazın versiyonu ile ilgili hiçbir fikrim yok sadece 64 gb olduğunu biliyoruz.
itunes8 kurdum fakat program cihazı taktığımda hiçbir tepki vermiyor.
itunes10 da ise "it is locket with a passcode" uyarısını veriyor.

herhangi bir şekilde cihazı recovery mode dan kurtarabilirsem jailbreak yapıcaz fakat hiçbir işleme müsade etmiyor cihaz.

Ne yapmamız gerekiyor? yada neyi yanlış yapıyoruz?
yardımcı olursanız sevinirim.
şimdiden Teşekkürler

NeGReDo
06-07-2011, 13:27
şu programı deneyebilirsin dostum.belki işine yarar.
RecBoot - ?ndirme Merkezi - iKaynak.com (http://www.ikaynak.com/forum/downloads.php?do=file&id=171)

sjanaz55
06-07-2011, 14:45
Recboot u çalıştırıyorum Dos ekranı geliyor fakat 10 dakika bekledim hiçbir değişiklik olmadı.

sjanaz55
06-07-2011, 16:15
itunes 8 kurdum 9 veya yukarısını kurmam gerektiğini söyledi
9 kurdum, ipad i bağladığımda itunes hata veriyor ve kapanıyor itunes
sonrasında itunes 10 u kurdum ondada "passcode " olduğunu bu yüzden itunes a bağlanılamadığını söylüyor.
cihazı hiçbirşekilde açamıyorum açabilirsem gerisini halledeceğim gibi gözüküyor.
başka alternatiflerim ne olabilir?
kendim iphone 2g kullanıcısıyım defalarca jailbreak yaptım ama buradaki sorunu çözemiyorum

dean
06-07-2011, 17:44
iReb ile de denediniz mi?

NeGReDo
06-07-2011, 18:11
iReb ile de denediniz mi?

sorunu hallettik özelden dean.teşekkürler.

seasret
08-07-2011, 06:36
hocam en azından nasıl hallettıgını söylersen sevınırız.özelden halletmek bıraz abes kacmıyor4mu

NeGReDo
08-07-2011, 10:57
Dostum cihazim comm board da ariza varmis jb yapinca cihaz acilmiyor.orjinal fw ile cihazi actik o kadar.wifi ve bluetooth yok cihazda su an.