PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları İnstollus uygalama indirme sorunu

Sting78
05-07-2011, 15:10
Merhaba arkadaslar
Uzun zamandir kullandigim instollustan 2gundur hicbisey indiremiyorum
İndirme basladi diyor hemen ardindan bitti diyo
Butun linklerde ayni sorun var
Hicbisey degistirmedigim halde bu sorun neden oldu anlamadim yardim ederseniz sevinirim
Tesekkurler

3gs 4.0.2 jb

DeMo
05-07-2011, 16:55
Cydia'dan bir şey yüklediysen o yapmış olabilir.

Installous'u kaldırıp tekrar kurmayı denediniz mi ?

yigidoboy
05-07-2011, 17:32
Valla benim Touch'ım da JB'li ve herşeyi İnstallous'tan indiriyorum.Bir sorun da çıkmadı şu ana kadar.Bir de İnstallous'u silip baştan kur.Bende de ona benzer bir sorun vardı.Wireless açık olduğu halde arama yapmıyordu.Sildim baştan yükledim cihaza,düzeldi.

Sting78
05-07-2011, 17:33
Cydia dan hic bisey yuklemedim
Kaldirip yeniden yukledim ama genede ne fileape den nede diger sitelerden indiremiyorum

DeMo
05-07-2011, 18:08
Installous'u hangi kaynaktan indiriyorsunuz ?
Ben bugüne kadar hep repo.insanelyi.com kaynağından indirdim ve forumda bazı arkadaşların yaşadığı ve şuan sizin yaşadığınız problemi hiç yaşamadım.
Bunun dışında eğer internet bağlantınızı Wi-Fi yoluyla yapıyorsanız başka bir ağdan deneyin veya mümkünse 3G üzerinden de deneme yapın.

Sting78
05-07-2011, 19:08
Sorunun nedenini buldum ben wifi den fileape ve filedude den indiremiyorum apptrack sitesinden bikac browserla denedim genede yok
Baska baska wifi lerden denedim olmuyo hatta 3g bile yemedi anlamadim

Hakan Keskin
05-07-2011, 19:18
Sorunun nedenini buldum ben wifi den fileape ve filedude den indiremiyorum apptrack sitesinden bikac browserla denedim genede yok
Baska baska wifi lerden denedim olmuyo hatta 3g bile yemedi anlamadim

oh iyiki böyle bir konu var..

aynı sorun bende de var.indirmiyo,installous 3 yükledim o da aynı.

16 gb wifi ipad 2 4.3 beta jailbreakli cihaz..

1 gb lık oyun indirmeye çalışıyorum indirmeye başlıyo sonra duruyo..

apptracker desen onda da aynı durum..

indirmeye çalıştığımız uygulamayla ilgili fileape linklerinde problem olabilirmi?

sanki belli bir süresi var , atıyorum 1 dakika içinde indirdin indirdin , sonra olmuyo , dolayısıyla 5 mb lık birşeyde sorun yok ama 500 mb indirmek imkansız..

DeMo
05-07-2011, 19:19
Modem'den firewall ayarlarıyla oynanmış olabilir yada dns ayarlarınızla ilgili olabilir. Bilgisayardaki dns bilgilerinizi 208.67.222.222 - 208.67.220.220 yaparak deneyin. Eğer bilgisayardan apptrack sitesine girebiliyorsanız aynı dns'i cihaza da girin. Yok hala giremiyorsanız modemden engelleme yapılmış olabilir.

Sting78
05-07-2011, 19:29
Yok arkadaslar yok 3birbirinden farkli wifi ile baglandim dns ayarlarini degistirdim hotfile gibi bicok siteden iniyo fileape ve filedide den hic bbi sekilde inmiyo intallous ta start diyip hemen ardindan complate diyo 0 kb boyutunda dosya duruyo orda isin icinden cikamadim
sitelerde sorun yok dimi herkes indiriyo?

Hakan Keskin
05-07-2011, 20:11
Yok arkadaslar yok 3birbirinden farkli wifi ile baglandim dns ayarlarini degistirdim hotfile gibi bicok siteden iniyo fileape ve filedide den hic bbi sekilde inmiyo intallous ta start diyip hemen ardindan complate diyo 0 kb boyutunda dosya duruyo orda isin icinden cikamadim
sitelerde sorun yok dimi herkes indiriyo?

ipad 2 jb mi seninde?

dün eşzamanlı ben evde indirmeye çalışırken arkadaştan rica ettim aynı linkden indir dedim , o kendi evinden indirebildi ben indiremedim apptracker dan..

cevap bulursan bana da söyle kardeş ben de sana söyliyim

Sting78
05-07-2011, 20:16
Yok dostum benim iphone 4.0.2 jb cozersem paylasirim seninle

assasinaaa
06-07-2011, 02:26
kardes benim ıphone 3g var restore ediyorum yarıya kadargelince hata veriyor ne yapmam gerekir telefon yurtdışı kayıtlı 4.1 var