PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları FolderEnhancer yukledim zaman kloser içine daha fazla uygulama atılmıyo

altug6634
05-07-2011, 13:34
http://www.iphoneyardim.net/images/icons/icon1.png arkadaslar cydidan FolderEnhancer eklentisi yuklemiştim sonra telefondakı uygulamalari kloser içine attım bi kacgun sonra telefon restore ettim sonra uygulamaları geri yukledim daha sonra FolderEnhancer eklentisi yukledim bi baktım kı restore etmeden oncekı aldı ve telefonu safe mod aldı daha sonra sildim tekrar yukledim ve kloser içine daha fazla uygulama almadı ne yapmam gerekıyo ilgilinen arkadaslarıma şimdiden cok tsk ediyorum

Saygılar

MrPau
05-07-2011, 13:41
restore attıktan sonra backup yüklemişsiniz. temiz restore atarsanız sonradan yükledikten sonra sorununuz kalmaz.

DeMo
05-07-2011, 13:42
Merhaba,

Yazdığın mesaj forum kurallarına aykırıdır.

Lütfen Forum kurallarını okuyarak gerekli düzeltmeyi yapınız.

Mesajlarım Neden Silindi?
- Mesaj sayısını arttırmak amacıyla ard arda atılan gereksiz mesajlar silinir.
- Konuyla alakası olmayan mesajlar silinir. Mesaj atmadan önce, konuya uygun olup olmadığını kontol ediniz.
- Eğer sorunuzun cevabı aynı konuda daha önce verilmişse, mesajınız silinebilir. Mesaj atmadan önce konuyu dikkatli bir şekilde okuyunuz.
- Tamamı koyu, büyük harflerle, eğik, standartların üzerindeki boyutlarla ya da siyah dışında bir renkle yazılan mesajlar uyarıdan sonra silinir.

altug6634
05-07-2011, 13:47
restore attıktan sonra backup yüklemişsiniz. temiz restore atarsanız sonradan yükledikten sonra sorununuz kalmaz.

hocam ilgilin için cok saol resimleri telefona nasıl yuklucem ıtunes atarsam kloser olarak attıyo ama ben camera cekılen yerde gostermisini istiyorum

Saygılar

MrPau
05-07-2011, 13:49
Önce ilk mesajınızı düzenleyiniz.

Sorduğunuz soru da daha önce forumda belirtilmişti. Biraz araştırma yapınız.

altug6634
05-07-2011, 13:52
Önce ilk mesajınızı düzenleyiniz.

Sorduğunuz soru da daha önce forumda belirtilmişti. Biraz araştırma yapınız.

hocam duzenledim yardımcı olursan sevinirim

Saygılar

MrPau
05-07-2011, 14:04
Forumda araştırın dedim daha nasıl bir yardım bekliyorsunuzki. Herşeyi devletten beklememek lazım :)