PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları Iphone 4 Video Sesi

mrtsyr
04-07-2011, 01:11
arkadaşlar yine bir sorunla karşınızdayım ....
telefonumda jb yapılı.herneyse telefonumda video cekerken videoyu kaydettikten sonra izlediğimde hiçbir ses cıkmıyor sadece hoparlorde bir cızıltı oluyor.
ses kaydı yaptıgımda ise ses kaydını yapıyor.telefon konusmalarımda ses kesintisi bile olmuyor. acaba jb yaptıgım içinmi videodan ses gelmiyor

yigidoboy
04-07-2011, 11:32
Telefonda kamera ayarları varsa video'da ses kayıt seçeneği kapalı olabilir.Eğer kamera ayarları yoksa telefonu aldığın yere göster.Sana yardımcı olacaklardır.

mrtsyr
04-07-2011, 21:03
telefon 3 aydır bende.son 1 ay içerisinde jailbreak yaptım telefonu aldıgım yere götürmesini bende biliyorum.ama acaba jailbraklı oldugundan dolayımı boyle bazı surumlerde ses tuşlarının çalışmadıgını duymuştum ondan sordum

dean
04-07-2011, 21:15
telefon 3 aydır bende.son 1 ay içerisinde jailbreak yaptım telefonu aldıgım yere götürmesini bende biliyorum.ama acaba jailbraklı oldugundan dolayımı boyle bazı surumlerde ses tuşlarının çalışmadıgını duymuştum ondan sordum

Jb yaptiktan sonra hic mi sesli kayit yapamadiniz yoksa yeni olusan bir sorun mu? Tavsiyem restore edip jb yapmadan tekrar kayit yapmayi denemeniz olacaktir.