PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ipad 2 3g hakkında

furkan_kaan
02-07-2011, 09:33
slm arkadaşlar ben şuan amerıkadayım dönuste ipad 2 3g almak ıstıyorum ama burda 3g lerle bırlıkte at&t ve verizon hatlarıyla bırlıkte verıyorlar bu cıhazı aldıgımda turkıyede yerel hatla unlock gerek kalmadan kullanabılırmıyım birde bu cıhazı alırken fıyatı 900 dolar dıyor bunun yanında ekstra sözlesme hattın aylık ucretı vs gıbı seyler var mı bılgısı olan yazabılır mı suan buludungum yere apple strore uzak o yuzden sormak ıstedım

Ogzhnozcn
02-07-2011, 09:41
Yurtdışından aldığında türk hattı ile kullanamıyorsunuz

AhmedKaymakci
02-07-2011, 12:22
Yurtdışından aldığında türk hattı ile kullanamıyorsunuz

niyeki? bütün ipadler simfree dünya genelinde ben yurtdışından aldım gayette türk hattıyla kullanıyorum

furkan_kaan
02-07-2011, 14:03
evet bnde yenı edındıgım bılgılere göre kullanabılıyormusuz yanlız söyle bırsey okudum ben eger bır 3g veya 4g iphonunuz varsa ipad 2 3g almaya gerek yokmus telefondakı ınt aktarabılıyormusuz zaten sizce bu kullanıslı olur mu ipad de 3g nın ınt dısında faydaları var mı ?

AhmedKaymakci
02-07-2011, 16:32
evet bnde yenı edındıgım bılgılere göre kullanabılıyormusuz yanlız söyle bırsey okudum ben eger bır 3g veya 4g iphonunuz varsa ipad 2 3g almaya gerek yokmus telefondakı ınt aktarabılıyormusuz zaten sizce bu kullanıslı olur mu ipad de 3g nın ınt dısında faydaları var mı ?

yanlış okumuşsun dostum iphone 3g lerde böyle bir özellik yok hatta 3Gs lerdede yok,iphone modelleri içinde sadece iphone4 de personal hotsport denilen internet paketiniz kapsamında telefondaki interneti wireless şeklinde yayarak router görevi görem özelliğine sahiptir, iphone 4g diye bir cihaz şu anda piyasada bulunmamakta. kişisel erişim noktası yani personal hotspot denilen olay şarzı resmen içiyor sömürüyor,+ cihaz prizde iken cihaz çok ısınıyor şahsen ben alınıcaksa 3gli biri ipad alınması taraftarıyım. gerçi biraz maliyetli oluyor hem alırken hem kullanırken

furkan_kaan
03-07-2011, 09:39
3 g li almaya karar verdim arkadaslar Micro sim kart olayını keserek kullncm birde vodafonun aylık 8 tl ye sınırsız cep int paketleri varmış galiba bu paketle birlkte isimi görür herhalde tessekkurler