PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Teknosa iPod Touch 4. Lütfen bakın..

Gokratos
01-07-2011, 00:41
İyi geceler arkadaşlar.. Ben 3-4 gün içinde ipod touch 4 alıcam. Bütün mağazaları araştıra araştıra bi hal oldum. Her yerde fiyat ortalama 500-550-600 arası gidip geliyor. Fakat teknosada 479 ytl. Açıkcası baya bi kıllandım fiyattan ötürü. Teknosadan almamı tavsiye ediyor musunuz ? Bi farklılık var mı ? Buyrun bu da linki : APPLE IPOD TOUCH 4 NES?L 8GB (MC540BT/A) PORTAT?F MP3 ÇALAR - Teknosa Al??veri? Sitesi (http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=110361048&CS_Category=_SBA_714_1662_649_1737&CS_Catalog=_MP3&T_Category=_MP3_CALAR714)
Şimdiden teşekkürler saygılar..

NeGReDo
01-07-2011, 01:03
İyi geceler arkadaşlar.. Ben 3-4 gün içinde ipod touch 4 alıcam. Bütün mağazaları araştıra araştıra bi hal oldum. Her yerde fiyat ortalama 500-550-600 arası gidip geliyor. Fakat teknosada 479 ytl. Açıkcası baya bi kıllandım fiyattan ötürü. Teknosadan almamı tavsiye ediyor musunuz ? Bi farklılık var mı ? Buyrun bu da linki : APPLE IPOD TOUCH 4 NES?L 8GB (MC540BT/A) PORTAT?F MP3 ÇALAR - Teknosa Al??veri? Sitesi (http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=110361048&CS_Category=_SBA_714_1662_649_1737&CS_Catalog=_MP3&T_Category=_MP3_CALAR714)

telefona arayıp öğrenebilirsin anca dostum.ya da sipariş verdiğinizde onlar size geri dönüş yapabilir.şöyle birşey geldi başıma.iphone 3gs alcaktım.piyasada 1400 tl iken teknosa da 1200tl ye buldum ve sipariş verdim.Cihaz teşhir ürünüymüş ve birkaç çiziği varmış.bunu bana belirttiler.almak istiyor musunuz diye.aynı şey olabilir.arayıp stok durumunu sorun bence.Fakat öyle fazla bir fiyat farkı yok,normal fiyatı bence.

mete89
01-07-2011, 01:12
Arkadasim siteye girdim inceledim herhangi bir problem gorunmuyor. Cihaz 4. nesil ipod touch. Zaten model farkliligi gibi birsey soz konusu degil. Site Teknosa oldugu icin guvenerek alisveris yapabilirsin, sonucta cihaz da garantili yani bir sorun yasamazsin diye dusunuyorum.
Pesin fiyatina 8 taksit imkani da var gayet cazip. Simdiden hayirli olsun.

Gokratos
01-07-2011, 01:12
Kardeşim bimekste 600 ytl bu cihaz teknosada 479 :)) Acayip kıllandım belki siteden böyle bi durumla karşılaşıp alışveriş yapan olmuştur diye ümit ettim bakalım bi nolucak..

Gokratos
01-07-2011, 01:13
Arkadasim siteye girdim inceledim herhangi bir problem gorunmuyor. Cihaz 4. nesil ipod touch. Zaten model farkliligi gibi birsey soz konusu degil. Site Teknosa oldugu icin guvenerek alisveris yapabilirsin, sonucta cihaz da garantili yani bir sorun yasamazsin diye dusunuyorum.
Pesin fiyatina 8 taksit imkani da var gayet cazip. Simdiden hayirli olsun.

Teşekkür ederim kardeşim darısı olmayanlarının başına :)

Karpinar
01-07-2011, 03:59

kardes ya sen yanlıs link verdin ya da buna bu 2 saat icerisinde zam yaptılar. benmi yanlıs goruyorum yoksa gercekten bu cihaz 599TL'mi?

DeDeLi
01-07-2011, 04:19
Zam yapılmış ya da yanlış yazılmış 479 TL idi ben baktıgımda..Üzücü bir haber...

Karpinar
01-07-2011, 04:26
Arkadaşa gecmiş olsun... ama burda 479'a satılabiliosa takip etmek gerek tekrar burda veya baska yerde de dusebilir...

Sessiz
01-07-2011, 07:26
Dogu bankta 400 lira git al

iSaMi
01-07-2011, 07:42
Aynen zam geldi bende alicaktim ipod 4 hatta 470 tl hazirdi ama bi baktim 570 tl olmus :(

NeGReDo
01-07-2011, 11:14
bnce ilanda olan teşhir ürünüydü.

Gokratos
01-07-2011, 12:06
Eyvahh eyvahhh bu ne be gülsem mi ağlasam mı bilemedim 2 saat sonra gidicektim almaya :( Tüh be kaçırdık iyi mi.

mete89
01-07-2011, 23:45
bnce ilanda olan teşhir ürünüydü.
Buyuk ihtimalle :(
Cunku bir anda fiyat dusup 2 saat icinde tekrar artmaz. Ayrica teshir urunu olmayan ipod 4u 470'e verseler her yerde ilanlari olurdu, brosure falan basilirdi. Bence uzulmeyin arkadaslar cunku ipodda teshir urunu demek dokunmatiginin, tusunun rezil bisey olmasi demek.

mert2626
01-07-2011, 23:58
selamlar bende ipod touch 4 almak istiyorum ve konu falanda açmıştım sonra teknosanın sitesine bakmıştım evet 479 tl idi. tüh be çok kötü oldu fiyat artması.

Sessiz
03-07-2011, 01:03
Dogu bank arkadaslar yada gitti gidiyor teknoloji magazalrindan alınmaz cidden fazla kazık yersiniz.

NeGReDo
03-07-2011, 01:33
Ama garantisiz oluyor gittigidiyor ve dogubank :)

thepathty
03-07-2011, 01:40
benim arkadaşım aldı TeknoSA'dan 480 tl'ye. dediğiniz gibi hiçbir sorun ile karşılaşmadı. Hatta ben de baktım kurcaladım gerek dokunmatiği gerek tuşlarındaki fonksiyonlarından hiçbirinde bozukluk yok gayet güzel çalışıyorlardı. Dediğiniz gibi teşhir ürünü değil cihaz. İndirimdeydi sadece

Sessiz
03-07-2011, 09:10
Ya arkadaslar cihazı güzelce inceledikten sonra temiz kullandıktan sonra emin olun hiç bir sorunu çıkmıyor cihazlar çok kaliteli yapılmış..
Önceki iPod 2g 8 cihazımı 2 yıl kullandım ve 3 ay önce sattım ve hala sapasaglamdi..Aynı şey şimdiki kullandığım icinde geçerli.

Payne
03-07-2011, 13:43
Açıkcası Teknosa'dan 15TL'ye bir kulaklık aldım CS'de daha iyi oynamak için. Ama eve geldiğimde kulaklığın sol tarafının duymadığını ver kulaklık girişinde temassızlık olduğunu farkettim. Bu yüzden Teknosa'dan pek alışveriş yapmıyorum zaten çevrem Çin malı falan diyor.

thepathty
03-07-2011, 23:00
Açıkcası Teknosa'dan 15TL'ye bir kulaklık aldım CS'de daha iyi oynamak için. Ama eve geldiğimde kulaklığın sol tarafının duymadığını ver kulaklık girişinde temassızlık olduğunu farkettim. Bu yüzden Teknosa'dan pek alışveriş yapmıyorum zaten çevrem Çin malı falan diyor.

Abi kulaklığın Sennheiser olanı var Snopy olanı var Pirhana olanı var. sen aldığın malın kalıtesi önemli "Teknosa'nın suçu ne" arkadaş.

ki 15TL'ye ise Snopy'dir o.

Ben Teknosa'dan çok alışveriş yaptım. Garantisi ve güvencesiyle tam kalitedir. Ama piyasaya göre pahalıdır. o iPod Touch indirimdeydi o sıralar. Şuan eski fiyatına geldi

NeGReDo
04-07-2011, 00:19
Abi kulaklığın Sennheiser olanı var Snopy olanı var Pirhana olanı var. sen aldığın malın kalıtesi önemli "Teknosa'nın suçu ne" arkadaş.

ki 15TL'ye ise Snopy'dir o.

Ben Teknosa'dan çok alışveriş yaptım. Garantisi ve güvencesiyle tam kalitedir. Ama piyasaya göre pahalıdır. o iPod Touch indirimdeydi o sıralar. Şuan eski fiyatına geldi

dostum benim başım 2007 yılında şöyle bişey geldi.kısaca anlatayım.konyada okuyordum kulecity avm'de bulunan teknosadan mağazanın o zamanın en baba kulaklıklarından olan philips she xxx (modeli tam hatırlamıyorum) 72 TL'ye aldım.Alırken de adam sordum,kutu arkasında yazan desibel gücü 108db'idi.O zamanlar creative muvo2 marka mp3 çalarım vardı ve sony mdr xxx diye bir model kulaklık kullanıyordum 102 db ses seviyesi vardı.Alırken de iki kulaklığı gösterdim ve bu çok daha fazla ses verir vb. gibi satış danışmanından bilgi aldım.Zaten memnun kalmazsanız iade alınır para geri ödenir dedi.Aldım,mağaza önündeki banklara oturdum,açtım paketi mp3'e taktım.Ses seviyesi sony'nin yarısı kadar bile değil!!! 5 dakika geçmedi mağazaya girdim durumu anlattım,satış danışmanı baktı,2 kulaklıklığı karşılaştırdı ve bana hakverdi iade etmek istiyorum dedim.Mağaza müdürü geldi ve dedi ki bana "VAKUMLANMIŞ PAKET AÇILIRSA İADESİNİ ALAMIYORUZ,GARANTİYE GÖNDEREBİLİRİZ".5 dakika önce bana böyle bişey söylenmedi dediğimde yapacakları bişey olmadığını söylediler.Çok sinirlendim tabii ki bu olaya,teknosa karşısında D&R var,oraya girdim ve aynı kulaklık 56TL ! garantiye gitti,kulaklıkta bir sorun olmadığını belirten bir yazıyla geri geldi kulaklık bana.gittigidiyordan 30TL'ye satmıştım o zaman.Teknosa birçok şikayet sitelerinde iade ürünlerle ilgili en çok sorun yaşatan mağazalardan birisi. sikayetvar.com'dan teknosa şikayetlerini bir incelerseniz ne agresif bir tutum sergilediklerine şahit olabilirsiniz.