PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları Exploiting with limera1n da takılı kalma sorunu

muzaffers
28-06-2011, 10:30
ipad 16gb, 4.3.2 ye redsnow un uygun firmware ini yaparken burada takılıyor.
Win 7 kullanıyorum, programı win xp service pack 2 mode(service pack 3 mode da da denedim) ve administrator olarak çalıştırıyorum, gene de burada takılı kalıyor. Acaba sorun nedir, yardımcı olur musunuz ?
Öncelikle jb yaptığımız bilgisayarda itunes kurulu olması şart mı ?( ki denediğim bilgisayarda itunes kuruluydu)
Birkaç kisi daha yazmış forumda, xp mode yapınca çalışmış. Ama bende çalışmadı. Wın 7, 64 bit.
2 gündür uğraşıyorum, yardım ederseniz çok sevinirim

CHAOS
28-06-2011, 21:07
dostum öncelikle işletim sistemlerinin faktörü göz ardı edilemez ama şunu söyleyim redsnow ile ilk jb yapışımda 16 kere hata aldım amam sonunda başarmıştım bahsettiğimiz prolar java destekli olduğu için hata vermesi normaldir birde itnes tabiki kurulu olsun ve pc de çakışan programlar varsa kaldır antivirüs programını devre dışı bırak birde böle dene.

musty28
29-06-2011, 21:51
Vista işletim sistemimde daha dün başıma geldi; bende vista yı kapatıp bilgisayarımı diğer işletim sistemi windows 7 ile başlattım ve sorunsuz jb yaptım.