PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları ıphone 3g yardım

toprock
25-06-2011, 17:11
yurtdışı çıkışlı iphone 3g almıştım versiyonu yükselteyim dersen telefon kilietlenmişti arkadaşım yaparım demişti telefonda bu sefer no sım card installed insert a valid sim no pın lock to activate iphone yazısı çıkıyor. sürümü 3.1.2 (7D11) lütfen yardım edin

GKTG
25-06-2011, 17:12
Merhaba,

Açtığınız konu, forum kurallarına aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.

Konularım Neden Silindi?

- Konu başlığı mesajınızla ilgili olmalıdır ve tamamı büyük harflerle yazılmamalıdır. Başlıklarında "Acil, yardım, lütfen..." vb. kelimeler bulunan konular silinir.

Ayrıca forumda herhangi bir ceza almamak için, lütfen buraya (http://www.ikaynak.com/forum/misc.php?do=showrules) tıklayarak diğer kuralları da dikkatlice okuyunuz.

İyi forumlar...

CHAOS
28-06-2011, 21:37
3.1.3 fw yada hangsiyle jb yapıcaksan onu indir redsnow ile jb işlemi yapabilirsin sonra cydia dan ultra snow ile unlock yapman gerekiyor tabi sana tavsiyem shsh kayıtlarını almayı unutma form da dediğim yöntemleri detaylı olarak bulabilirsin.