PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları quıckpawn acılmıyor arkadaslar ne olur acıll yardımm edın :(

yunusemreerdem
24-06-2011, 19:03
arkadaslar wındows 7 kullanıyorm 2g ye jealbreak yapıcam ama quıckpawn bı turlu acılmıyor 25 defa farklı sıtelerden ındırdım hep aynı uyarı (quıckpawn calısmayı durdurdu ) dıyıp duruyo ne olur yardım edın 3 gundur ugrasıorm bı turlu yapamdm :([:(][:(][:(]

GKTG
24-06-2011, 19:08
Merhaba,

Açtığınız konu, forum kurallarına aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.

Konularım Neden Silindi?

- Konu başlığı mesajınızla ilgili olmalıdır ve tamamı büyük harflerle yazılmamalıdır. Başlıklarında "Acil, yardım, lütfen..." vb. kelimeler bulunan konular silinir.

Ayrıca forumda herhangi bir ceza almamak için, lütfen buraya (http://www.ikaynak.com/forum/misc.php?do=showrules) tıklayarak diğer kuralları da dikkatlice okuyunuz.

İyi forumlar...

yunusemreerdem
24-06-2011, 19:15
ozur dilerım yenıyım de oyuzden yardımcı olurmusunuz

GKTG
24-06-2011, 19:16
İlk mesajınızın altında Mesajı Düzenle Butonu yer almaktadır. Ona basın ardından Gelişmiş butonuna basın böylece konu başlığını düzenleyebilirsiniz.

GKTG
24-06-2011, 19:53
Konu başlığınu düzenlemediğiniz için konu kilitlenmiştir. Böyle konu açar ve düzenlemediğiniz taktirde ceza alacaksınız.