PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları İPhone4 jb sonrası yaşanan problem

mehgun
24-06-2011, 17:55
iphone 4 cihazımı itunese bağladım ve 4.3.1 versiyonundan 4.3.3 versiyonuna yükseltmem için onayımı istedi ve kabul ettim daha sonra yüklemeyi yarıda bıraktı ve telefonun ekranında iPhone şarj söketinin resmi ve itunes logosu belirdi daha sonra 4.3.1 versiyonundan jb yapmayı denedim jb işlemini tamamlamaya yakın ekranda iphone logosu belirdi ve işlem öyle kala kaldı. şimdi telefon şarjı bitinceye kadar iphone logosundan çıkmıyor. bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz? şimdiden teşekkür ederim.

DeDeLi
24-06-2011, 18:03
Merhaba,

Açtığınız konu, forum kurallarına aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.

Konularım Neden Silindi?
- Konu başlığı mesajınızla ilgili olmalıdır ve tamamı büyük harflerle yazılmamalıdır. Başlıklarında "Acil, yardım, lütfen..." vb. kelimeler bulunan konular silinir.

Mesajı düzenle > Gelişmiş butonlarını kullanarak konu başlığınızı düzenleyebilirsiniz.

Ayrıca forumda herhangi bir ceza almamak için, lütfen buraya (http://www.ikaynak.com/forum/misc.php?do=showrules) tıklayarak diğer kuralları da dikkatlice okuyunuz.

İyi forumlar…