PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları iphone 4 çöktü acil yardım lütfen

mehgun
24-06-2011, 00:20
iphone 4 itunese bağladım 4.3.1 versiyonundan 4.3.3 versiyonuna yüklenmesi için telefonu yönlendirdi fakat hata verip yüklemeyi yarıda bıraktı şuan telefonun ekranında şarj söketinin resmi ve itunes logosu var sanırım çöktü telefon. bunu nasıl düzeltebilirim yardım ederseniz çok sevinirim.

iSylar
24-06-2011, 00:23
suanda cihaziniz recovery modda. Pc ye bagladiginizda cihazinizi algilar ve shift restore yada sadece restore ile 4.3.3 yukleyebilirsiniz.

iSylar
24-06-2011, 00:25
Tabi isteginizde onemli siz sadece 4.3.3e yukleyip calisir olmasini mi istiyorsunuz unlock jb? eski surum yujkleme?

laheyl
24-06-2011, 00:25
isyalarin soyledigini dene olmadi sana tavsiyem sudur bende bunu bir iki yasadim pcden baglantiyi kopar teli ilk ince acma kapama dugmesine basili tutarak dfu moda alir gibi basili tut belli bir sure sonra telin acilicaktir bunuda dene

WaGrAnT
24-06-2011, 00:29
arkadaşlar bende iphone 4 fw 4.3.3 yüklü cihazıma restore yapmak istedim ama hem itunes den restore yapdığım da hemde shift le restore yaptığım da ( The iphone iphone could not be restored an unknown error occurred 1 ) hatası alıyorum nedir bu bilen varmı ?

iSylar
24-06-2011, 00:31
Error 1, 2, 3, 6 ya da 99′dan küçük bir sayı:Bu hata mesajı telefonunuzun Restore Mode’a alınamadığı anlamına geliyor.Bu durumda telefonu kendiniz DFU Mode’a alın. Kimi zamanlarda 6 numaralı hata telefonunuzu kırdığınız zaman ayarladığınız partition büyüklüğünden de kaynaklanıyor olabilir. Bu 6 numaralı hatayı, UPGRADE işlemi sırasında alıyorsanız, telefonunuza önceden kurduğunuz firmware’in partition büyüklüğünden kaynaklı bir problem olabilir. Bu durumda eski firmware’i farklı bir partition büyüklüğü ile yeniden telefonunuza kurup sonra UPGRADE işlemini deneyebilirsiniz.
iTunes was unable to load dataclass information from sync services
Bu hata, cihazınız ile ilgili değildir. iTunes ile ilgilidir. iTunes’ı tamamen kaldırıp baştan kurmak sorununuza çözüm olacaktır.

MsTrK
24-06-2011, 00:32
iphone 4 itunese bağladım 4.3.1 versiyonundan 4.3.3 versiyonuna yüklenmesi için telefonu yönlendirdi fakat hata verip yüklemeyi yarıda bıraktı şuan telefonun ekranında şarj söketinin resmi ve itunes logosu var sanırım çöktü telefon. bunu nasıl düzeltebilirim yardım ederseniz çok sevinirim.

Merhaba,
Açtığınız konu, forum kurallarına aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.

Konularım Neden Silindi?
- Konu başlığı mesajınızla ilgili olmalıdır ve tamamı büyük harflerle yazılmamalıdır. Başlıklarında "Acil, yardım, lütfen..." vb. kelimeler bulunan konular silinir.
Ayrıca forumda herhangi bir ceza almamak için, lütfen buraya (http://www.ikaynak.com/forum/misc.php?do=showrules) tıklayarak diğer kuralları da dikkatlice okuyunuz.
İyi forumlar...

mehgun
24-06-2011, 00:38
bencede itunesle ilgili dfu moda geçmiyor jb de yapmıyor :SSSS itunesi kaldırıp tekrar kurarak deneyeceğim.

iSylar
24-06-2011, 00:40
Daha sonra bilgisayari kapatip acin demin bende de boyle bir problem vardi Denetim masasindan itunes ve onunla ilgili programlari reinstall ettim bilgisayari kapattim actim oldu

mehgun
24-06-2011, 00:56
itunesi kaldırdım tekrar yükledim restore işlemine başladım ve şu hatayı aldım tekrar (The İphone could not be restored. An unknown error occurred (1013) . )

ByWanT
24-06-2011, 00:57
Yapilan uyariyi dikkate aliniz, aksi takdirde konu kilitlenebilir ve ceza alabilirsiniz.

iMe
24-06-2011, 01:26
Önce cihazınızı recovery moddan çıkartın, bu işlemi iReb ile yapabilirsniz(Programda 2. menü de recovery mod seçeneği var). cihazı bilgisayara takın irebi açın ve recovery bölümünden cihazınızı recoveryden çıkartın. Daha sonra cihazınızı iTunes açıkkentekrar bağlayın ve yine ireb ile DFU' moduna alın ve cihazınısı shifft restore ile update edin...

GKTG
24-06-2011, 10:54
2 kez uyarılmısınız ve konu başlığını düzenlememişsiniz. Konu kilit!