PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları Telefonum yere düştü titremiyor .

slash07
21-06-2011, 18:30
Korumalığı vardı telefonumun yolda yere düşürdüm baktım görünürde hiçbirşey yok . Fakat sonra mesaj geldi titremediğini fark ettim , aramalarda vs titremiyor sessizdeyken

SalihBxl
21-06-2011, 22:15
Gecmis olsun.

DeviLJoN
21-06-2011, 23:09
telefonunuzun modeli nedir ?

ckex
22-06-2011, 10:41
Korumalığı vardı telefonumun yolda yere düşürdüm baktım görünürde hiçbirşey yok . Fakat sonra mesaj geldi titremediğini fark ettim , aramalarda vs titremiyor sessizdeyken

Mesaj geldiğinde titreyip, arama yapıldığında titrememesi titreşimin bozuk olmadığını ifade ediyor aslında. Ben öyle anladım.
Cihazın tireşim ayarlarını tamamen kapattıktan sonra cihazı açıp kapatarak tekrar deneyebilir misiniz?

slash07
22-06-2011, 12:11
yok hiçbirşey şekilde titremiyordu . Ama düzeldi kendiliğinden restore edip servise falan vermeye gerek kalmadı :) yorumlarınız için teşekkürler

DeviLJoN
22-06-2011, 14:05
yok hiçbirşey şekilde titremiyordu . Ama düzeldi kendiliğinden restore edip servise falan vermeye gerek kalmadı :) yorumlarınız için teşekkürler
düzelmesine sevindim, zaten servislik bir olay değildi:) şöyle anlatıyım titreşim motoru ses açma kapama tuşlarının orada, herhangi bir sarsıntıda titreşim moturu gevşiyor ve tepki vermiyor.