PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iRetina+: SBsettings temasi [Güncelleme]

MsTrK
18-06-2011, 21:37
Merhabalar arkadaslar.
iRetina, Sade ve şık bir SBsettings temasi kullanmak isteyenler için birebir.
Ben iPod'u aldigim ilk günden beri bunu kullaniyorum; çok orjinal duruyor bence.
Güncelleme ile "on-off" tuslari oval bir hal almis.
Tipki iOS 5'teki gibi.
Cydia'dan indirmek isterseniz; Repo.hackyouriphone.org'dan kurabilirsiniz.
Bilgisayarinizdan cihaziniza atmak isterseniz; asagadaki indirme linkinden tema'yi indirip, Var/Mobile/Library/SBSettings/Themes dizinine atabilirsiniz.

Indirme linki: Hotfile.com: 1-CLICK Dateihoster: iRetina-iKaynak.rar (http://hotfile.com/dl/121270230/907c05c/iRetina-iKaynak.rar.html)

http://img808.imageshack.us/img808/5721/img0011y.png

iSylar
18-06-2011, 23:41
Mustafa oncelikle imzan cok guzel:)
Yoneticiligin tekrardan hayirli olsun:)
Ama cihazin iPod Touch 4 degil mi Available memory cok dusuk degil mi? :)
Tema sadece retina ekranlar icin mi?

turkcepsp
18-06-2011, 23:47
SBsettings'in avantajları nedir arkadaşım ben yeni olduğum için pek fazla bilgim yok. Sadece yukarıdaki resimde görünen işlevleri yapacaksak pek de gereği yok gibi görünüyor.

GKTG
18-06-2011, 23:52
SBsettings'in avantajları nedir arkadaşım ben yeni olduğum için pek fazla bilgim yok. Sadece yukarıdaki resimde görünen işlevleri yapacaksak pek de gereği yok gibi görünüyor.

Merhaba,

Yazdığınız mesaj, forum kurallarına aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.

Mesajlarım Neden Silindi?

- Tamamı koyu, büyük harflerle, eğik, standartların üzerindeki boyutlarla ya da siyah dışında bir renkle yazılan mesajlar uyarıdan sonra silinir.

Ayrıca forumda herhangi bir ceza almamak için, lütfen buraya (http://www.ikaynak.com/forum/misc.php?do=showrules) tıklayarak diğer kuralları da dikkatlice okuyunuz.

İyi forumlar...

husdogar
19-06-2011, 00:14
Az önce yükledim. Problemsiz çalışıyor. Paylaşım için teşekkürler.

MsTrK
19-06-2011, 00:18
Mustafa oncelikle imzan cok guzel:)
Yoneticiligin tekrardan hayirli olsun:)
Ama cihazin iPod Touch 4 degil mi Available memory cok dusuk degil mi? :)
Tema sadece retina ekranlar icin mi?
Sagolasin Ali, tesekkür ederim.
Arkada uygulamalar çalistigi için (MT'de), ister istemez düsüyor.
Ayrica, bildigim kadariyla sadece iPod Touch 4G ve iPhone 4 ile uyumlu.
Denemekte fayda var tabii..

AhmedKaymakci
19-06-2011, 05:38

Sbsettings cihaz ayarlarına hızlı erişim işte,kilit ekranından çıkmadan cihazi uçak moduna alma wifi be 3G açma ve yukaruda gordugunuz gibi bircok islevi bulunmakta,benim cok isime yariyor menu ayarlardan girene kadar tek tus ile herseyi yonetmek

fuatokyay
19-06-2011, 10:16
Bende çalışmadı sorunun kaynağı nedir anlamadım iphone4 4.3.3 var çakışan birşey var herhalde ama sorun nedir anlamadım

GKTG
19-06-2011, 11:01
Bende çalışmadı sorunun kaynağı nedir anlamadım iphone4 4.3.3 var çakışan birşey var herhalde ama sorun nedir anlamadım

Cydia dan yükledikten veya pcden verilen dizinden attıysanız Cihazdan sbsettings uygulamasını kaydırma hareketiyle açın. More seçeneğine tıklayın ve gelen sayfadan SBSettings Theme e tıklayın. iRetina+ ı seçin ve cihazı respring yapın olacaktır.