PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları App Store ile oyun/application update sorunu

isafsata2
18-06-2011, 20:06
Merhabalar. Ben apptrackr/hackulous aracılığıyla bazı programlar/oyunlar yüklemiştim. Örneğin yüklemiş olduğum programlardan birisi Shazam'dı. AppStore üzerinden bu programı için update olduğu ve yapmamı sölüyor.

Update etmesi için Update tuşuna bastığım zaman ise "This discounted price is only available to customers who own a previous version of this item. To purchase this item at a full price, Click Buy.
Would you like to buy it?" diyor. Buy dersem This item currently being modified. Please try again later diyor. Cancel diyince de zaten güncellemiyor.

Şimdi ben bunları nasıl güncellerim veya en azından App Store'un güncelleme uyarısını nasıl yok edebilirim??

GKTG
18-06-2011, 20:11
Installous'tan ya da Apptrackr'dan yüklediğiniz crackli uygulamaları App Store üzerinden güncelleyemezsiniz. Apptrackr'dan yeni sürümü yükleyip iTunes ile güncelleyebilir ya da Installous ile cihaz üzerinden güncelleyebilirsiniz.

DeMo
18-06-2011, 20:13
+ AppStore'daki güncelleme uyarılarını kaldırmak için yapmanız gerekeni sevgili Salih'in paylaşımından aynen aktarıyorum.

App Storeda cikan guncelleme uyarilarini MetaDataRemovr adli uygulama ile kaldirabilirsin. Cydiada mevcut.

GKTG
18-06-2011, 20:16
Yalnız Doğan abi yanlış hatırlamıyorsam aresblade bir soru sormuştu: "Installous ile çakışma yaratabilir mi?" diye. Çünkü Meta datalar hakkıında bir seçeneği var Installous'un.

DeMo
18-06-2011, 20:23
Doğruyu söylemek gerekirse ben denemedim. Bu konuyla ilgili sanırım Mustafa'da bir konu açmıştı ama sanki onun söylediği program başka birşeydi. Onu bulamadım şimdi. Deneyip sonucu görmek lazım aslında. Şuan benim cihaz bomboş :) Pazartesi denerim inşallah bu konuyu

isafsata2
18-06-2011, 20:25
GKTG'nin dediği gibi programın yeni sürümünü indirip Installous üzerinden kurdum. Sürümü güncelledi ve App Store uyarısı da gitti.. Teşekkürler

systemcar
26-07-2011, 10:11
arkadaşlar bende de aynı sorun mevcut ..tam konu açıyordum ki bu konuyu gördüm buraya yazmak istedim..

Installous'tan ya da Apptrackr'dan yüklediğiniz crackli uygulamaları App Store üzerinden güncelleyemezsiniz. Apptrackr'dan yeni sürümü yükleyip iTunes ile güncelleyebilir ya da Installous ile cihaz üzerinden güncelleyebilirsiniz..

bu açıklamayı okudum ama anlayamadım.. benim telefonumda ınstallous adında bir program yok.. kusurabakmayın ben çok anlamıyorum bu terimlerden biraz daha anlaşılır bir dilde anlatabilirseniz sevirim

GKTG
26-07-2011, 13:11
arkadaşlar bende de aynı sorun mevcut ..tam konu açıyordum ki bu konuyu gördüm buraya yazmak istedim..

Installous'tan ya da Apptrackr'dan yüklediğiniz crackli uygulamaları App Store üzerinden güncelleyemezsiniz. Apptrackr'dan yeni sürümü yükleyip iTunes ile güncelleyebilir ya da Installous ile cihaz üzerinden güncelleyebilirsiniz..

bu açıklamayı okudum ama anlayamadım.. benim telefonumda ınstallous adında bir program yok.. kusurabakmayın ben çok anlamıyorum bu terimlerden biraz daha anlaşılır bir dilde anlatabilirseniz sevirim

Tüyo Merkezi'ni okumanızı tavsiye ederim terimler vs. için.

systemcar
27-07-2011, 10:07
vayy arkadaş bu iphonu hakkı ile kullanmak gerçekten zormuş...sürekli forum sitesinden takip etmek,konuları okumak,kurcalamak lazım...

NZMBDK
20-03-2012, 11:09
merhabalar. ben cydia aradım ama MetaDataRemovr bulamadm. yardımcı olabilirmisiniz

NZMBDK
20-03-2012, 11:14
işlem tamamdır:) intallous ta varmış zaten metadata sil işaretledim halloldu.çok teşekkürler ...