PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları İpod Touch 4 software sorunu 4.3.3

oguza97
18-06-2011, 11:49
Arkadaşlar bu sene Kasım falan gibi( tam zamanını hatırlamıyorum) Amerikadan İpod Tocuh 4 getirttim aldığımda versiyonu idi ozamandan beri yeni çıkan hiçbir versiyonu yükleyemiyorum.Versiyonu indiriyorum indirme işlemi tam tamamlandığında "There was a problem downloading the software for the "Oguz'un İpod".The network connection timed out." ve altında ise Make sur eyour network settings correct and your network connection is active , or try again later diyor artık kafayı yiyeceğim hiçbir güncellemei yükleyemiyorum ne olur yardım edin...

DeDeLi
18-06-2011, 12:04
Cevabi hatada belli onternwtinizde sorun veya kesintiler olusuyor ondan kaynaklanan sebeple yukleme yapamiyor.isterseniz sitemizin indirme merkezinden size uygun fw yi indirip shift+restore yoluyla indirdiginiz fw yu yuklemeyi deneyebilirsiniz

Bu mesaj da benim tapatalk'tan gönderildi...~iphone4~

oguza97
18-06-2011, 12:11
Tamam peki restore nasıl yapılır?

Ogzhnozcn
18-06-2011, 12:12
Peki sitenin indirme merkezi nerede:D?

Sitenin indirme merkezi yukarıdadır iKaynak.com sembolünün hemen altında.

DeDeLi
18-06-2011, 12:20
Tamam peki restore nasıl yapılır?

Oguzhan'ın dedigi yerden ipodtouch 4 e uygun FW yi indirin masaüstünüze..daha sonra cihazı iTunes a bağlayın.Shift'e basılı tutarak restore ye basın aynı anda.Oradan fw yi seçip yükleyeceksiniz.şu anda en stabil versiyon 4.3.3 tür tavsiye ederim

oguza97
18-06-2011, 12:35
az önce sitenizden indirdim ama tam indirme bittiğinde iptal edildi yazıyor ne yapmalıyım?

Ogzhnozcn
18-06-2011, 12:39
Tekrar dene tarayıcıdan kaynaklanıyor olabilir

DeDeLi
18-06-2011, 12:45
az önce sitenizden indirdim ama tam indirme bittiğinde iptal edildi yazıyor ne yapmalıyım?
internetinizde sorun var demek ki sık sk kesiliyor.Yoksa iTunes üzerinden hata almazdınız.Sık sık kesilmesinde yapacak bir şeyiniz yok yine indirmeyi denersiniz internet gittiginde yine hata verir..Sorun internet baglantınızda

oguza97
18-06-2011, 13:03
Çok teşekkürler hallettim en sonunda işte bu sizin sitenin farkı hiçbir sitede bulamadğım bir şey bu tekrar çok teşekkürler...