PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Muvit Kılıf *

Ogzhnozcn
15-06-2011, 12:07
Arkadaşlar daha önce iPod Touch 4 için muvit rubber back kılıf kullanan varmı kullananlardan yorum alabilirmiyim dayanıklımıdır,nasıldır ?
şundan:
Muvit Rubber Back Video 4. Nesil iPod touch K?l?f? (Siyah) - Bilkom | Store (http://store.bilkom.com.tr/Muvit-Muvit-Rubber-Back-Video-4-Nesil-iPod-touch-Kilifi-Siyah-_3134.html#1)

http://store.bilkom.com.tr/images_buyuk/f34/Muvit-Rubber-Back-Video-4-Nesil-_3134_1.jpg

GKTG
15-06-2011, 12:09
Konu uygun bölüme taşınmıştır.

NeGReDo
15-06-2011, 12:13
ben bu marka değil de makro diye bi markanınkini kullanmıştım yada micro mu ne elmasepeti.com'dan almıştım.Bu tip kılıfların bence sorunu kılıfla cihaz arasına toz giriyor ve cihazı siz koruyorum sanarken çiziyor.Bu tip bir kılıf kullanacaksan arkasına jelatin kılıflardan uygula ilk ve ondan sonra bunu kullan derim.Tozlar her tür kılıfın içine giriyor,jelatinler en güvenilir koruma çizik açısından,ama düşürmelere karşı da jelatin kılıflar çok aciz durumdalar :)

Ogzhnozcn
15-06-2011, 12:15
Aslında problem düşürme geçen gün düşürdüm ekran çatladı kasanın üstü ezildi şimdi yeniden almayı düşünüyorum fiyatlarda artmış 275 tl cam için istediler ona verene kadar yenisini almayı düşünürüm belki

NeGReDo
15-06-2011, 12:21
Geçmiş olsun.Gerçekten çok pahalı yedek parça olarak orjinaller,çin sitelerinden falan çok ucuza getirten arkadaşlar olmuş forumda,memnunlar mı diye onlara sor istersen,eğer memnunlarsa sen de o şekilde yapabilirsin.

Ogzhnozcn
15-06-2011, 12:41
Teşekkür ederim ama koştur koştur sıkıldım artık oraya bak buraya bak zaten geçen gün gittim adamlar erkenden kapatmış açtım telefonu fırçaladım nasıl iş yapıyorsunuz vs. türkiye de böyle yurtdışında daha anlayışlılar artık yaptırcağım yaptırdıktan sonra da Sağlam birşey istiyorum İnvisibleshield felan diyorlar düştümü ekranı koruyacak.

NeGReDo
15-06-2011, 13:06
invisible'ın koruma yaptığı doğru ama benim iphone 3G varken elimden düşüp camını kırdım.İnvisible da sonuçta bir kaç milimetre fazla bişey beklememek lazım.ama küçük darbelere karşı çok iyi.ama uygulaması çok zor.ben aldım bir tane çöpe attım.başka bir tane daha alıp bir telefoncuda taktırdım.

Ogzhnozcn
15-06-2011, 13:18
nekadar yükseklikten düşürdünde kırıldı ? videolarda çok sağlam nedense 500 kg felan koyuyorlar üstüne ama reel de boş

NeGReDo
15-06-2011, 13:38
Kütüphanede finallere çalışıyodum ünide okurken.Sıkıldım çıkartıp nette dolaşayım dedim.Sonra masanın üstüne koymuşum.masanın kenarında duran kitabı önüme çekiyim dedim çat çut bi ses,bi baktım telefon yerde cam kırık ama invisible shileld tutuo camı bütün olarak :)ezik darbe vb. bişey yok.Yani masaüstünden yere düştü cihaz ve cam gitti.

laheyl
15-06-2011, 13:41
Aslında problem düşürme geçen gün düşürdüm ekran çatladı kasanın üstü ezildi şimdi yeniden almayı düşünüyorum fiyatlarda artmış 275 tl cam için istediler ona verene kadar yenisini almayı düşünürüm belki

merhaba dostum ben yurt disinda yasiyorum ve burdaki konu hakkinda bir bilgi vericem sana bizim burda iphone 4 teli kiran cok ve degisende cok nasil diyeceksin appel bu sorunu kabul ettigi icin sagdece ufak bir ucret karsiligiinda telin kirik olanini aliyor sifirini veriyor bunuda appel storelerde hemen degisik secenegiyele yapabiliyorsun .. isvicrede iphone 4 32 gb ortalama 1000 chf kirik telin degisim ucreti ise 260 cfh verip sifirini aliyorsun ... bence sende bir appel storeye git ve bunu sor bosuna cok para verme ...

Ogzhnozcn
15-06-2011, 13:41
hmm kötü olmuş geçmiş olsun sana da

NeGReDo
15-06-2011, 13:45
sağol :) ama gerçekten koruması çok iyi.ama ben yapıştırmayı beceremiyorum.Şu linkte mesela anahtarla vuruyor,birşey olmuyor.ama o kadar güzel yapıştırılmış ki cihaza varlığı yokluğu bir.Ben yaptığımda illa toz pacçacığı falan giriyor hava kabarcıkları yapıyor.1 günde kendiliğinden yok olur diyor ama içinde toz yoksa.toz kalınca ebediyen o kabarcık orda.O yüzden yaptıracaksan iyi yapan referansları olan bir yere yaptırmalısın.
YouTube - ‪invisibleSHIELD? - iPhone 3G Scratch Test‬‏ (http://www.youtube.com/watch?v=bJH3xZ5ZDwE&feature=related)

Ogzhnozcn
15-06-2011, 13:56
Bi araştırayım ben muvit de fena durmuyor

by_hope
15-06-2011, 14:56
Aslında problem düşürme geçen gün düşürdüm ekran çatladı kasanın üstü ezildi

Gecmisolsun hocam..
Ben gecen sene baslarinda 3G yi servise vermistim telefonu alip 600tl karsiliginda sifirini verdiler.

Ogzhnozcn
15-06-2011, 15:15
heralde ipod larda öyle bir imkan olmuyor öyle birşey olsa kesinlikle 0 ını alırım.

darthcross
15-06-2011, 15:22
bu kılıf bende var d&r'den almıştım şuan gayet memnunum kullanalı 1.5 ay oldu sanırsam gayet iyi ama arkadaşların dediği gibi bu ipodu korumak için çok yetersiz bir kap ve ben bunu sadece film filan izlerken kullanıyorum ama günlük hayatta dikktli biriysen bu kaplada gezinebilirsin.

Ogzhnozcn
16-06-2011, 13:28
bu kılıf bende var d&r'den almıştım şuan gayet memnunum kullanalı 1.5 ay oldu sanırsam gayet iyi ama arkadaşların dediği gibi bu ipodu korumak için çok yetersiz bir kap ve ben bunu sadece film filan izlerken kullanıyorum ama günlük hayatta dikktli biriysen bu kaplada gezinebilirsin.

Dikkatli biriyim ama cok yetersiz demissin ne yonden yetersiz ? Onun yerine tavsiyen varmi ayrica arkadaslar camina ne tarz bir koruyucu alabilirim? Kilif+cam koruyucu alacagim

Berkayds
16-06-2011, 13:52
Muvit Bimat 4. Nesil iPod touch K?l?f? (Siyah) - iPad, iPhone, iPod, Mac ve Tüm Apple Ürünleri || elmasepeti.com (http://www.elmasepeti.com/Muvit-Muvit-Bimat-4-Nesil-iPod-touch-Kilifi-Siyah-_6550.html#0) sana bu kilifa da bakmani tavsiye ederim 4 aydir kullaniyorum suan gayet memnunum cihazi fazla kalinlastirmiyor sert plastik oldugu icin korumasida baya iyi

Ogzhnozcn
16-06-2011, 14:00
Muvit Bimat 4. Nesil iPod touch K?l?f? (Siyah) - iPad, iPhone, iPod, Mac ve Tüm Apple Ürünleri || elmasepeti.com (http://www.elmasepeti.com/Muvit-Muvit-Bimat-4-Nesil-iPod-touch-Kilifi-Siyah-_6550.html#0) sana bu kilifa da bakmani tavsiye ederim 4 aydir kullaniyorum suan gayet memnunum cihazi fazla kalinlastirmiyor sert plastik oldugu icin korumasida baya iyi

Heralde one dogru biraz cikintisi var bu sayede cihaz yuz ustu dustugunde cami koruyor?

Berkayds
18-06-2011, 14:23
evet ekranin etrafinda ince bir silikon serit var