PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları iphone 4 4.2.1 custom frimware'de gevey unlock etmiyor

greghile
15-06-2011, 12:00
iyi günler arkadaşlar iphone 4 cihazımı 4.2.1 orjinal versiyonuna yükseltirken itunes 1013 ve 3194 hatalarını alıyordum ne yaptıysam mutlaka bu iki hatadan birine takılıyordum ve nitekim orjinal 4.2.1 versiyonunu yükleyemedim o yüzden 4.2.1 custom versiyonu yükledim onu yüklerken hata vermedi ama geveyden kullandığım için ne yaptıysam gevey ile unlock edemedim geveyi görüyor ama unlock olmuyor yardımcı olursanız çok sevinirim çok araştırdım ama çözümü konu açmakta buldum

GKTG
15-06-2011, 12:11
Merhaba,

Açtığınız konu ve yazdığınız mesaj, forum kurallarına aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.

Mesajlarım Neden Silindi?

- Tamamı koyu, büyük harflerle, eğik, standartların üzerindeki boyutlarla ya da siyah dışında bir renkle yazılan mesajlar uyarıdan sonra silinir.

Konularım Neden Silindi?

- Konu başlığı mesajınızla ilgili olmalıdır ve tamamı büyük harflerle yazılmamalıdır. Başlıklarında "Acil, yardım, lütfen..." vb. kelimeler bulunan konular silinir.Ayrıca forumda herhangi bir ceza almamak için, lütfen buraya (http://www.ikaynak.com/forum/misc.php?do=showrules) tıklayarak diğer kuralları da dikkatlice okuyunuz.

İyi forumlar...

greghile
16-06-2011, 11:05
yokmu yardımcı olacak

DeDeLi
16-06-2011, 11:09
yokmu yardımcı olacak
Ben diger yazdıgınız konuda cevaplamıştım bu soruyu diye hatırlıyorum...

greghile
16-06-2011, 11:28
Ben diger yazdıgınız konuda cevaplamıştım bu soruyu diye hatırlıyorum...

evet dediğinizi yaptım baseband 02.10 olarak kaldı ama yinede gevey ile unlock yapamadım başka çözümü sunabilecek bir arkadaş yazar diye dedim yokmu yardımcı olacak :)