PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları Uygulama Sorunlarıııı

Merve Bilgili
14-06-2011, 14:15
Merhabalar öncelikle çok harika bir site paylaşımlar filan cihaz hediye geldi yaklaşık iki hafta oldu netten ayrılamaz oldum sürekli bişeyler okuyup öğrenmeye çalışıyorum sizden ricam gerçekten iyi bilen arklar bana cihazı anlatabilir mi uygulama nasıl yüklenir oyun nasıl yüklenir gazete felan okunuyomuş tv izlenebiliyor mu bu konularda yardımcı olabilecek arklar varsa özelden msj atsın lütfen msnden görüşelim yardımcı olursanız çok tşkr ederim

SalihBxl
14-06-2011, 19:09
Oncelikle cihaziniz hayirli olsun,

http://www.ikaynak.com/forum/21-genel-konular/9-tuyo-merkezi-ana-sayfa.html Burdan yola baslayin ilk once gerekli aciklamalar var. JB yaparsaniz uygulamalari crackli olarak ucretsiz edinirsiniz. JB yapmadan satin alarakda kullanabilirsiniz. Dedigim gibi linke bakin ve akliniza takilan olursa tekrar sorabilirsiniz.

dean
14-06-2011, 19:10
Merhabalar öncelikle çok harika bir site paylaşımlar filan cihaz hediye geldi yaklaşık iki hafta oldu netten ayrılamaz oldum sürekli bişeyler okuyup öğrenmeye çalışıyorum sizden ricam gerçekten iyi bilen arklar bana cihazı anlatabilir mi uygulama nasıl yüklenir oyun nasıl yüklenir gazete felan okunuyomuş tv izlenebiliyor mu bu konularda yardımcı olabilecek arklar varsa özelden msj atsın lütfen msnden görüşelim yardımcı olursanız çok tşkr ederim

Tum bu sorularinizin cevabi tuyo merkezinde mevcut :) oncelikle oraya goz atmanizi oneririm. Takildiginiz yada anlamadiginiz kisim olursa da elimizden geldigince yardimci oluruz. Ama dedigim gibi tuyo merkezini dikkatle okursaniz tum bu sorularinizin yanitini ve daha fazlasini bulacaginiza eminim. :) iyi forumlar...