PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları iTunes Sync Sorunu

icy85tr
14-06-2011, 13:48
Merhaba arkadaşlar iphonumu yeni aldım itunes yükledim fakat uygulamaları telefonuma atamıyorum sürekli hata mesajı veriyor yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

iSaMi
14-06-2011, 13:53
hayırlı olsun yeni iPhone ununuz daha açıklayıcı olsanız belki daha iyi yardımcı oluruz

icy85tr
14-06-2011, 13:59
Telefonum jailbreakli filan değil dediğim gibi yeni aldım itunestan oyun yüklemek istiyorum iphona yüklenemedi belirlenemeyen bir hata oluştu diyor sync etmek istediğim zaman.Oyunu internet sitesinden yükleyip çift tıkladım itunesta apps bölümüne geldi sync dediğimde de yazdığım hatayı veriyor

dean
14-06-2011, 19:07
Telefonum jailbreakli filan değil dediğim gibi yeni aldım itunestan oyun yüklemek istiyorum iphona yüklenemedi belirlenemeyen bir hata oluştu diyor sync etmek istediğim zaman.Oyunu internet sitesinden yükleyip çift tıkladım itunesta apps bölümüne geldi sync dediğimde de yazdığım hatayı veriyor

Tahminimce indirdiginiz oyun crackli. Cihaziniz jb li olmadigi icin crackli uygulamalari calistiramazsiniz. Ancak appstrore'dan indirdiginiz ucretsiz yada satin aldiginiz uygulamalari kullanabilirsiniz. Crackli uygulamayi cihaziniza atmaya calistiginizda bu sebeple hata verecektir.

WaGrAnT
14-06-2011, 22:06
arkadaşlar hazır buraya bi konu açılmışken bişi sorcam iTunes play lists de mesela 10 tane parçayı tek klasör yapıyorum ama iphone da 2 klasör oluşuyor 4 parça birine gidiyo 6 birine yıllardır yapıyorum hiç bu problemi yaşamadım