PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları Hiç bir eklenti kuramıyorum

Erplasonier
13-06-2011, 13:41
iPhone 3 GB 8GB'ım var jailbreak için gerekli adımları yaptım fakat en son Cydia konusunda bir şey yapamadım çünkü internet pakedim de wirelessim de yok. iTunes'ten bir eklenti yüklüyorum kurulum bitiyo "Finishing sync" de bitince uyarı geliyor "device time out" diye. ne yapmam gerekiyor?

dean
13-06-2011, 14:07
Oncelikle internete girip cydia dan appsync uygulamasini yuklemeniz gerekiyor. Ancak ondan sonra pcden indirdiginiz uygulamalari itunes yardimiyla atabilirsiniz. Tuyo merkezinde uygulama yukleme ile detayli bilgiler mevcut. Ordan yardim alarak sorununuza cozum bulabilirsiniz.

Erplasonier
13-06-2011, 14:10
Oncelikle internete girip cydia dan appsync uygulamasini yuklemeniz gerekiyor. Ancak ondan sonra pcden indirdiginiz uygulamalari itunes yardimiyla atabilirsiniz. Tuyo merkezinde uygulama yukleme ile detayli bilgiler mevcut. Ordan yardim alarak sorununuza cozum bulabilirsiniz.

Çok teşekkür ederim sonunda biri cevap verdi. :) Herkes bu aşamaları geçtikten sonra başkalarının bu kadar basit şeylere nasıl takıldığını merak edebilir ama cidden kafam karışıyor daha tam idrak edemedim şu aleti. Tüyo merkezinde gezerek kalan sorularıma cevaplar aramaya çalışacağım...

dean
13-06-2011, 14:18
Çok teşekkür ederim sonunda biri cevap verdi. :) Herkes bu aşamaları geçtikten sonra başkalarının bu kadar basit şeylere nasıl takıldığını merak edebilir ama cidden kafam karışıyor daha tam idrak edemedim şu aleti. Tüyo merkezinde gezerek kalan sorularıma cevaplar aramaya çalışacağım...

Rica ederim bilenler cevapsiz birakmaz konulari zaten sanirim gozden kacmis :) dogrudur ilk asamada kafa karisikligi yapabiliyor ama kurcaladikca daha iyi ogreniyorsunuz. O yuzden sknti yapmayin. Tuyo merkezinde cevabini bulamadiginiz bir durum olursa sorabilirsiniz elimizden geldigince yardimci oluruz bizlerde. ;) iyi forumlar...