PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları Ipod ''1619'' hatası Ipod açılmıyor

#Guerrier
13-06-2011, 11:15
Merhaba Arkadaşlar:

Elimde şuan İpod 3g var ve son zamanlarda sürekli hatalar vermeye başladı restore etmek için itunese bağlamaya çalıştığımda ipodu görmedi, dfu moda alarak tekrar denedim ve sonra bu hatayla karşılaştım: ''An iPod has been detected, but it could not be identified proberly. Please disconnect and reconnet the iPod, then try again. An unkown error occurred (1619).'' daha sonra iPod'a cihaz üzerinden format atmayı denedim (Ayarlar kısmından) daha sonra cihaz kapandı ve dün geceden beri hiç açılmıyor sadece açılma ekranı var ve böyle kalmış durumda (Dfu moda alarak yapmayı denedim tekrardan ancak yine aynı hatayı verdi.)

Arkadaşlar lütfen yardım edebilir misiniz?

NeGReDo
13-06-2011, 12:30
Merhaba Arkadaşlar:

Elimde şuan İpod 3g var ve son zamanlarda sürekli hatalar vermeye başladı restore etmek için itunese bağlamaya çalıştığımda ipodu görmedi, dfu moda alarak tekrar denedim ve sonra bu hatayla karşılaştım: ''An iPod has been detected, but it could not be identified proberly. Please disconnect and reconnet the iPod, then try again. An unkown error occurred (1619).'' daha sonra iPod'a cihaz üzerinden format atmayı denedim (Ayarlar kısmından) daha sonra cihaz kapandı ve dün geceden beri hiç açılmıyor sadece açılma ekranı var ve böyle kalmış durumda (Dfu moda alarak yapmayı denedim tekrardan ancak yine aynı hatayı verdi.)

Arkadaşlar lütfen yardım edebilir misiniz?

başka bir pc de denemenizi tavsiye ederim.Bir de windows xp dğeil de windows 7 de denemeniz daha yararlı olabilir

Ogzhnozcn
13-06-2011, 12:45
Anladığım kadarıyla usb çalışıyor ipod'u görüyor fakat problemi algılayamıyor yapacağınız
Farklı Usb hub unda deneyin olmaz ise iTunes u silin ve tekrar kurun bu yöntemle %90 olacaktır cihazı görürse de cihazı restore yapın düzelme olasılığı yüksektir.