PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları İphone 4 ile internete bağlanamiyorum

cansewer
13-06-2011, 00:50
Arkadaşlar yurt dışı sim free iphone 4 ile vodafone hattımla internete baglanamiyorum.apn:internet kullanici adi:internet parola:internet safari internete bagli deil diyor.Yardimlarinizi bekliorm.

SalihBxl
13-06-2011, 01:14
Arkadaşlar yurt dışı sim free iphone 4 ile vodafone hattımla internete baglanamiyorum.apn:internet kullanici adi:internet parola:internet safari internete bagli deil diyor.Yardimlarinizi bekliorm.

Vodafone musteri hizmetlerini arayip gerekli ayarlari istediniz mi?

NeGReDo
13-06-2011, 04:49
3G ile bağlanmayı mı deniyorsun? Hattın 3G'ye açık olmayabilir,edge dene bence.Eğer o da olmuyorsa hattın data kullanımına açık olmayabilir.Daha önce giriyormuydun aynı hatla internete?

husdogar
13-06-2011, 08:20
Artık Iphone'larla ilgili telefonla teknik desteği Vodafone ve Turkcell Çağrı Merkezlerinden alabiliyorsunuz. Ayrıca servis işlemlerini de bu şirketler üstlenmiş durumdalar. Ben Turkcell'i aradığımda bir kaç yönlendirmeden sonra beni iphone uzmanı dedikleri bir yetkiliye bağlamışlardı. İnternet bağlantısıyla ilgili onlar daha faydalı olacaklardır.

okanosal
13-06-2011, 09:38
Kardeş aynı sorun bende de vardı Müşteri HizmetLerini ara hemen çözerLer...

cansewer
13-06-2011, 10:52
Tamam tesekkurler birazdan aricam.