PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları Transfer Purchases ( Authorize olduğum halde yapmıyor)

okanb3
12-06-2011, 13:44
Merhabalar,

Telefonumu Redsnow ile JB yapıp cydia ve installous ardından da AppSync yükledim.

Uygulamalarımı yükledim, ancak iTunes'den Transfer Purchases yapamıyorum. Bu bilgisayar yetkili(authorized) değil diyor ama defalarca Store kısmından Authorize yapsam da sonuç değişmiyor. iTunes sildim yükledim, diğer tüm bilgisayarlardaki Authorize'ları kaldırıp sadece bu bilgisayarı Authorize yapmayı denedim.

Installous'un settings kısmındaki Sync on iTunes açık ya da kapalı şeklinde denedim.

Desem ki Sync yapmaya çalıştığım uygulama bozuk, 26 uygulamada da aynı hatayı veriyor.

Yardımlarınızı bekliyorum.

eScape
12-06-2011, 13:47
Crack li uygulamalarin bagli oldugu mail adresleri farkli. Sizin mail adresiniz uygulama uzerinde ki ile ayni olmadigi icin aktarilmaz bilgisayara. Guncellemelerde de cikmaz ek olarak. Bu bir sorun degil yani.

DeviLJoN
12-06-2011, 13:55
yeniden authorize yapın pc başında. Üst köşede, Store- authorize this computer, yapın sonra yeniden sync yapın.

FireWalkeR
12-06-2011, 13:59
aynı sorun bendede var ipod'ta 100 tane oyun var başka bir bilgisayara aktarayım dedim "Transfer Purchases" yaptım ama iTunes hesabım 5 tane bilgisayar hesabı dolmuş başka bilgisayara "Authorize" yapamıyorum dolayısıyla aktarma işinide yapamıyorum başka yolu yok sanırım bu işin? ben artık iTunes'le değilde iFunbox'la Installous'a downloads klasörüne atıyorum cihazdan elle yüklüyorum bi çözümü varsa çok iyi olur :D

okanb3
12-06-2011, 14:04
Benim sorunumun nedeni abimin pc'den aldığım ipa'larmış. O yüzden olmuyormuş. Sildim şimdi sorun halloldu :)

myazici
12-06-2011, 18:14
aynı sorun bendede var ipod'ta 100 tane oyun var başka bir bilgisayara aktarayım dedim "Transfer Purchases" yaptım ama iTunes hesabım 5 tane bilgisayar hesabı dolmuş başka bilgisayara "Authorize" yapamıyorum dolayısıyla aktarma işinide yapamıyorum başka yolu yok sanırım bu işin? ben artık iTunes'le değilde iFunbox'la Installous'a downloads klasörüne atıyorum cihazdan elle yüklüyorum bi çözümü varsa çok iyi olur :D

Arkadas ustunden gecmis deauthorize yapabilirsin ituesten sonra sifirlarsin 5 ini de

Sent from my iPhone using Tapatalk

theOracle
22-06-2011, 11:00
arkladaşlar hepinize gunaydın bilgisayarımda 10.3.15 itunes yüklü fakat iphonelara hiç bir sekilde sync yapamıyorum authorize yapmamı soyluyor fakat onda da hata alıyorum hiç bir sekilde yükleme yapamıyorum yardım edebilirseniz cok sevinirim