PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları Facebook uygulaması resmen kasıyor

godfather03
10-06-2011, 04:38
Arkadaşlar iphone4 16 gb 4.3.3 fw li ve jb li cihazımda facebook uygulaması resmen kasıyor takılıyor wifi ile denedim 3g ile denedim bağlantı hızı ile mi ilgili diye ancak ikisindede kasma var. sb settings den rami temizlemeyi denedim facebook haricinde tüm uygulamalar kapalı denedim ancak sorunu alt edemedim eski versiyon facebook uygulamasında problem olmuyor ancak eskide de mesajlaşma sistemi yenideki gibi değil yardımcı olursanız sevinirim. Ayrıca kaliteli ve kullanışlı bir facebook uygulaması tavsiye edebilir misiniz? facely hd kullandım çok kötüydü sizin bildiğiniz varsa denemekten çekinmem hiç.

fuatokyay
10-06-2011, 08:58
Bende de aynı sorun var yardım lütfen

Ogzhnozcn
10-06-2011, 09:40
Normal facebook u indirin direk yazın appstore a çıkıyor zaten kasmasıda anormal bir durum sanırım kullandığınız programdan kaynaklanıyor direk facebook yazıp ilk çıkanı indirin gayet kullanışlı oda sorun devam ederse restore gözüküyor.

yigidoboy
10-06-2011, 12:41
Ben de FB uygulamasını kullanıyorum ve hiç de kasmıyor.Normal bir şekilde kullanıyorum.Uygulamayı silip baştan yüklemek sorununuzu çözebilir.