PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları Iphone4 ten PC ye resim atmak

escobar
10-06-2011, 00:43
Arkadaslr bu Itunes ne illet bir program ya bir turlu bulamadim telefondaki resimleri nasil bilgisayarima atacagim ? Forumda arattim bulamadim kendim ugrastim bulamadim. yardim lutfen

aresblade
10-06-2011, 11:26
ilginç, bilgisayarıma girdiğinizde iPhone'u göremiyor musunuz? kamera simgeli çıkar, oradan girip de resimlerinizi alıyorsunuz yoksa iTunes üzerinden çektiğiniz veya indirdiğiniz resimleri alamazsınız. suç iTunes'un değil yani ;-))

yigidoboy
10-06-2011, 12:50
Eğer Bilgisayarım'da kamera simgesi çıkmıyorsa,cihazı bilgisayara bağlayıp iTunes'u açın ve xxxx's iPod/iPod yazan yere tıklayın.Ardından''Manually manage music and videos''yazan yerin yanındaki tiki işaretleyin ve apply deyin.Böylelikle cihazı her bilgisayara bağladığınızda,Bilgisayarım'da bir kamera simgesi belirecek ve oradan resimlerinize ulaşabilirsiniz.

escobar
13-06-2011, 14:32
Arkadaslar daha sonra mavi ekran hatasi almaya basladim, ne zaman iphone u baglasam yeni donanim buldu deyip windows hata veriyordu. XP yi kaldirip tekrar kurdum ama 0 sistemde bile yine hata vrdi mavi ekran ve restrat , yine ayni yani. Sonra Windows 7 yukledim simdi. Dediginiz gibi artik Iphone u takinca direk resimleri goruyor.

bakalim Windows 7 nasilmis.[gl=18.gif]

not: bu arada hala illet bişey Itunes, alternatifi yokmu ki :(

Ogzhnozcn
13-06-2011, 14:41
not: bu arada hala illet bişey Itunes, alternatifi yokmu ki :(

iTunes un alternatifi yoktur zaten apple o konularda çok hassastır başka bir pcde,iTunes da bile sync yapınca veriler siliniyor.