PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları İki iPhone 4,tek pc tek iTunes ??

mhny
08-06-2011, 14:15
Merhaba arkadaslar kafamı karıştıran bı sorun var !!
Kendime ait iphonem var ve pcmde iTunes yüklü fakat
biliyorsunuzki iPhone ve iTunes birbirine bağlı çalışıyor
Müzik atma olsun,resim video apps vs.fakat ben başka bir iPhone U aynı pcye
Bağlarsam ve iTunes i kullanırsam ozaman pcde yada i iTunes de
Karışıklık olmayacakmi? Çünkü kendime ait telefonumu sonuçta sürekli
eszamanliyor tel rehberimi yedekliyor vs.
Bilmem derdimi anlatabildimmi?
cevaplarsanız sevinirim teşekkürler ...

DeviLJoN
08-06-2011, 16:22
farklı bir bilgisayarda müzik ve apps vs uygulamaları atamazsınız.

mhny
08-06-2011, 17:50
farklı bir bilgisayarda müzik ve apps vs uygulamaları atamazsınız.

hocam cvbin icin saol fakat zannedersem yanlis anlamissin ...
benim sorum ayni pc ye iki farkli iphone la baglanti kurulabilirmi yani bilgisayarimda bir tane i tunes prg yuklu ama iki ayri farkli numarali iphone kullanilabilirmi ? cunku kendi telefonumu zaten bilgisayarimda i tunesle guncelliyorum rehberi senkr. ediyorum vs baska bir iphon bagladigimda ayni prg.mi (i tunesi) calistirdigimda sonuc ne olur veya ne yapilabilir?

lodge_314
08-06-2011, 18:02
benim sorum ayni pc ye iki farkli iphone la baglanti kurulabilirmi yani bilgisayarimda bir tane i tunes prg yuklu ama iki ayri farkli numarali iphone kullanilabilirmi ? cunku kendi telefonumu zaten bilgisayarimda i tunesle guncelliyorum rehberi senkr. ediyorum vs baska bir iphon bagladigimda ayni prg.mi (i tunesi) calistirdigimda sonuc ne olur veya ne yapilabilir?

zaten istesen de iki tane itunes yükleyemezsin :) merak etme apple okadar belirgin bir ayrıntıyı kaçıracak kadar tecrübesiz değil, bağladığın ikinci bir cihaz aynı şekilde 'Devices' da diğerinin altında çıkacak. Aynı şekilde onun ayarlarınıdı otomatik senkronizasyon açık veya kapalı şekilde ayarlayabilirsin. Yedek ve sistem dosyaları karışma gibi bir durum söz konusu değil ayrı ayrı klasörlere kaydedilecektir.

mhny
08-06-2011, 18:30
zaten istesen de iki tane itunes yükleyemezsin :) merak etme apple okadar belirgin bir ayrıntıyı kaçıracak kadar tecrübesiz değil, bağladığın ikinci bir cihaz aynı şekilde 'Devices' da diğerinin altında çıkacak. Aynı şekilde onun ayarlarınıdı otomatik senkronizasyon açık veya kapalı şekilde ayarlayabilirsin. Yedek ve sistem dosyaları karışma gibi bir durum söz konusu değil ayrı ayrı klasörlere kaydedilecektir.

hmm tesekkur ederim dostum saol bende ayni sekilde dusunuyordum yani iki ayri i tunes zaten yuklenmezde :) iste kafami karistiran bir sorundu onerini deneyecegim saol..

DeviLJoN
08-06-2011, 20:02
evet yanlış anladım galiba kusura bakmayın.