PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları iPhone 4 / restore yaptıktan sonra cihaz çalışmıyor

utkugsutku
05-06-2011, 21:24
Merhaba arkadaşlar
iPhone 4'ümü sattım yeni. Ancak alan arkadaş bir takım sorunlar yaşamış. Sanırım yanlışlıkla güncellemiş yada zaten jailbreakli telefona bir daha jailbreak yapmaya çalışmış.
Şimdi telefonda itunes'a bağlayın resmi var.
Artık şu anda cihaz kaç sürümde nedir ne değildir hiç bilmiyorum
Yurtdışı cihazı ve GEVEY cihaz.
Ricam şu arkadaşlar
Kaça yükseltelim / düşürelim
Hangi işlemleri yapalım. Geveyli cihaza sim unlock işlemleri falan gerekiyor mu? Yada jailbreak falan. Yoksa GEVEY olduğu için hiç bir şey yapmama gerek yok mu jailbreak ve güncelleme haricinde
Hangi yöntemi nasıl yapacağımı anlatırsanız sevinirim. Yada bir link vs. Telefonu sattığım arkadaş madur durumda yani kullanamıyor cihazını. Arkasında duralım malımızın :)
Şimdiden teşekkürler.
Saygılarımla

GKTG
05-06-2011, 21:28
Merhaba,

Açtığınız konu, forum kurallarına aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.

Konularım Neden Silindi?

- Konu başlığı mesajınızla ilgili olmalıdır ve tamamı büyük harflerle yazılmamalıdır. Başlıklarında "Acil, yardım, lütfen..." vb. kelimeler bulunan konular silinir.

Ayrıca forumda herhangi bir ceza almamak için, lütfen buraya (http://www.ikaynak.com/forum/misc.php?do=showrules) tıklayarak diğer kuralları da dikkatlice okuyunuz.

İyi forumlar...

utkugsutku
05-06-2011, 21:50
Merhaba,

Açtığınız konu, forum kurallarına aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.

Ayrıca forumda herhangi bir ceza almamak için, lütfen buraya (http://www.ikaynak.com/forum/misc.php?do=showrules) tıklayarak diğer kuralları da dikkatlice okuyunuz.

İyi forumlar...

düzeltildi

DeviLJoN
06-06-2011, 02:32
güncelleme yaptığına göre, 4.3.3 sürümüne yükseltilmiş cihazınız, yada orada kalmış, siz en iyisi 4.3.3 sürümü indirin ve kurun. Sim lock varsa ait olduğu optr kartı ile aktive edin, sonra jailbreak yapabilirsiniz.