PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları Uygulama Silinmeme Sorunu

corleone001
04-06-2011, 21:36
Merhaba arkadaslar sorunum su cihazım kırılmadan once app store den gta china town lite yuklemiştim ama yuklemeden wireless lı mekandan ayrılmak zorunda kaldım ve silinmiyor wireless li yere gittiğimde ise yukleniyor diyor fakat yarısına gelip bastan başlayıp indiriliyor diyor nasıl halledebilirim şimdiden teşekkurler arkadaşlar

GKTG
04-06-2011, 21:42
O wirelessi olan yerden tekrar indirip tamamıyla bitmesini beklemelisiniz. Aksi taktirde olmaz.

DeDeLi
04-06-2011, 21:42
Merhaba arkadaslar sorunum su cihazım kırılmadan once app store den gta china town lite yuklemiştim ama yuklemeden wireless lı mekandan ayrılmak zorunda kaldım ve silinmiyor wireless li yere gittiğimde ise yukleniyor diyor fakat yarısına gelip bastan başlayıp indiriliyor diyor nasıl halledebilirim şimdiden teşekkurler arkadaşlar

Cihazı iTunes'a bagladıgınızda download kısmı açılıyor mu iTunes üzerinde?

corleone001
04-06-2011, 21:51
dedeli oncelikle teşekkurler hemen ilgileniyorsunuz[:'(]oyle bir şey çıkmıyor benim öbur pc de i tunes ve onda da internet bağlanmıyor. nasıl yapmam lazım

GKTG
04-06-2011, 21:55
Konu uygun bölüme taşınmıştır.

corleone001
04-06-2011, 21:56
nereye taşındı acaba gktg

DeDeLi
04-06-2011, 21:58
dedeli oncelikle teşekkurler hemen ilgileniyorsunuz[:'(]oyle bir şey çıkmıyor benim öbur pc de i tunes ve onda da internet bağlanmıyor. nasıl yapmam lazım

Rica ederim.Şunları deneyelim eski versiyonlarda yoktu ama belki şimdi vardır.
1)Uygulama inerken bir kez tıkla o zaman duraklar daha sonra basılı tut biraz titremeye başlayınca çarpı işareti çıkacakmı bakalım.Çıkarsa şanslısın carpıya basıp iptal et :)
2)Eger birinci madde olmaz ise o indirdigin uygulamayı bilgisayardan iTunes üzerinden indir daha hızlı iner cihazına at..

Buda olmaz ise mecburen bitmesini bekleyeceksin.Başka yapılacak bir şey yok

corleone001
04-06-2011, 22:02
tamam dedeli çok sağol helal bu siteye emeğe saygı[:'(]

DeDeLi
04-06-2011, 22:08
tamam dedeli çok sağol helal bu siteye emeğe saygı[:'(]

Eger olmaz ise söyle birkaç tane daha öneri sunayım sana :)

corleone001
05-06-2011, 16:51
birkaç tane daha sunsan hic fena olmaz aslında :) gktg kardeşim aynı yerden indirmeye devam et demiş öyle mi yapmalıyım

DeDeLi
05-06-2011, 19:25
birkaç tane daha sunsan hic fena olmaz aslında :) gktg kardeşim aynı yerden indirmeye devam et demiş öyle mi yapmalıyım

Internet baglantınızı kesin telefon üzerinden telefonu tamamen kapatın.Sonra açın indirmeye başlayın tekrar şifre sordugunda yanlış şifre girin buda olmaz ise
Telefonun baglantısını kesin interneti yani uçak moduna alın kapatın tekrar açın.

Ama şunu iddia ediyorum indirme işlemi yaparken iTunes'a taktıgınızda orada gözüküyor download kısmında ben denedim şahsen.Hiç olmuyorsa bunların en garanti yolu bilgisayara indirin uygulamayı sonra telefona atın

yigidoboy
06-06-2011, 10:33
Aynı sorun benim de başıma gelmişti.AppStore'dan bir oyun indirmek istemiştim ve internet o kadar yavaştı ki,dosya bir türlü inmiyordu.İptal de edememiştim(Bu arada cihaz iPod Touch).Cihazı kapatıp açtım,hala duruyordu.En sonunda içerik indirilemiyor hatası verdi.Oyunu ikinci denememde indirmişti.Zaten dosya inemiyorsa,belli bir zaman sonra hata mesajı verip iptal oluyor.Bu tür sorunlara pek takılmamak lazım;)

corleone001
06-06-2011, 18:59
Internet baglantınızı kesin telefon üzerinden telefonu tamamen kapatın.Sonra açın indirmeye başlayın tekrar şifre sordugunda yanlış şifre girin buda olmaz ise
Telefonun baglantısını kesin interneti yani uçak moduna alın kapatın tekrar açın.

Ama şunu iddia ediyorum indirme işlemi yaparken iTunes'a taktıgınızda orada gözüküyor download kısmında ben denedim şahsen.Hiç olmuyorsa bunların en garanti yolu bilgisayara indirin uygulamayı sonra telefona atın
en son burada program indirmak icin ozel yerler var orada baglandim ve yukleyip aninda sildim :) sorun tamamen cozuldu yanni tesekkurler