PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları Bu simge neydi bulamıyorum?

mbnymn
04-06-2011, 13:43
Arkadaşlar ekranımda sağ üst köşede bataryanın hemen solundaki yuvarlak içindeki kilit simgesi neydi? Bulamıyorum. O çıktı çıkalı da baya şarj çabuk bitiyor acaba buna mı bağlı?

cydia dan indirdiğim bir şey mi yoksa başka bir uygulama mı nedir ? Bulamadım kafayı yicem.

Resim altta.

http://i1197.photobucket.com/albums/aa430/benjanim/65c4dd74.jpg

DeDeLi
04-06-2011, 13:50
O ekranın dönmesini engelledigini gösterir.Avplayer'da kapatmış olabilirsin..Home tusuna 2 defa bas sag kaydır orada en soldaki simgeye tıklarsan gider o simge.
Ayrıca Konum servislerin açık şarjın ondan çok çabuk gidiyor olabilir.Digerinin etkisi olacagını sanmıyorum

mbnymn
04-06-2011, 14:12
Çok teşekkür ederim. Her ikisini de buldum ve kapattım. Bakalım şarj daha çok gider umarım. Şu an 69 . Mesajı yazdığımda 75ti. Oyun oynamadım. bi nobadges yükledim bir de facebook da 2 ileti vardı onlara baktım.

aresblade
05-06-2011, 09:53
sınırlamalardan ping'i de kapatmayı dene, ekran parlaklığını da kıs biraz daha ve 3g ve kablosuzu da kullanmadığında kapatmanı öneririm. ayrıca arka planda çalışan uygulamaların varsa onları da işin bittiğinde kapatmanı öneririm.