PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları İnstallous ile inen ipa dosyaları

lykeios
03-06-2011, 12:01
Merhaba İnstallous aracılığıyla indirdiğim ipa uzantili setup dosyalarını kurdukdan sonra delete deyince setup siliniyor mu yoksa telefonun icinden kendimiz mi silmemiz gerekiyor ??

MsTrK
03-06-2011, 12:16
Merhaba İnstallous aracılığıyla indirdiğim ipa uzantili setup dosyalarını kurdukdan sonra delete deyince setup siliniyor mu yoksa telefonun icinden kendimiz mi silmemiz gerekiyor ??
Delete'e tiklayarak mevcut olan setup'u silebilirsiniz.
Baska birsey yapmaniza gerek yok.

lykeios
04-06-2011, 13:35
Teşekkür ederim.

cansung
08-06-2011, 23:42
Arkadaşlar bende installaousla program indirdiğimde Invalid IPA diye hata alıyorum, pc imden indirim iphonuma attım ordanda kur dediğimde gene aynı hatayı veriyor, ve şuana kadar cydia.installo.us daki tüm denediğim uygulamalarda aynı hatayla karşılaşıyorum, farklı bir şeyler dahamı yapmam gerekiyor ?
Örneğin iPharmacy-v4.0-Ryuma.ipa

DeviLJoN
08-06-2011, 23:49
appsync kurdunuz mu cihazınıza eğer kurmadıysanız. cydia.hackulo.us adresinden indirip kurabilirsiniz. Sonra uygulamalar tam inmediğinde kurulum yapmaz ve bahsettiğiniz hatayı veririr..

myazici
08-06-2011, 23:50
Çok farklı uygulamaları denerseniz anlaşılır eğer Invalid diyorsa dosyada muhtemelen sorun vardır yahut cihazının sürümü ile alakalı olabilir diyeceğim ama galiba profilindeki sürümdesin. Büyük ihtimal ilgi alanına giren uygulamalarda sorun yaşamışsın farklı popüler bir uygulama deneyip yazarmısın

cansung
09-06-2011, 00:10
Sürüm güncel ama appsync kurulu değil, kurmaya çalıştığımda 2 adet hata veriyor
x trying to overwrite "/usr/bin/patchsync" whic is in package appsync
x sub-process /usr/bin/dpkg returned an error code (1)

chat for facebook (Chat-v1.8.1-giarus4.ipa) aynı hatayı verdi malesef.

memocan seni burada gördüğüme sevindim :)

DeviLJoN
09-06-2011, 00:19
şimdi şöyle yapın o zaman, installous ve appsync birbirine çakışan programlar olduğu için, mevcut installous programını kaldırın. Sonra cydia.hackulo.us kaynağından ilk appsync 4.0 + kurun, sonra aynı kaynaktan installous kurun. Bunları yaparken respring yapın. Hata almamak için.

cansung
09-06-2011, 00:37
Bir başka appsync yüklüymüş, hepsini silip yeniden kurdum düzeldi, teşekkürler, en sonunda program yüklemeyi başardım. :)

DeviLJoN
09-06-2011, 00:46
reca ederim:)

myazici
09-06-2011, 01:04
:) ben de joomlacıları burada görünce seviniyorum