PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları Bluetooth

Whoppie
01-06-2011, 21:34
merabalar ios 3 sürümündeyken cydiada ibluenova niye bir bluetooth programı vardı diğer telefonlardan müzik,resim falan alınabiliyodu ama 4 çıkınca işlevliğini yitirdi ios4 ile uyumlu bluetooth uygulaması var mı ibluenova gibi?

SalihBxl
01-06-2011, 22:51
Celeste Bluetooth diye aratiniz. i4 4.0.x versionlarda calisiyor.

Tapatalk ile iPhone'dan Gonderilmistir.

BaN
02-06-2011, 09:52
Celeste Bluetooth diye aratiniz. i4 4.0.x versionlarda calisiyor.

Bende İphone 4 4.3.3 fw de celeste çalışıyor. ama nokıa telefonlara eşleşme olmasına rağmen dosya yollamıyor pc lere sorunsuz yolluyor.

SalihBxl
02-06-2011, 11:18
Bende İphone 4 4.3.3 fw de celeste çalışıyor. ama nokıa telefonlara eşleşme olmasına rağmen dosya yollamıyor pc lere sorunsuz yolluyor.

Bende diger marka cihazlarda da sorun olmuyor.

BaN
02-06-2011, 11:46
Bende diger marka cihazlarda da sorun olmuyor.

nokıa 6500 slide ve nokıa luna ile denedim olmadı

SalihBxl
02-06-2011, 11:47
nokıa 6500 slide ve nokıa luna ile denedim olmadı

Sans olsa gerek. Aksine bende hic sorun yasamiyorum.

BaN
02-06-2011, 11:54
Sans olsa gerek. Aksine bende hic sorun yasamiyorum.

siz müzik yolluyabiliyormusunuz ben sadece rigtone yolluyabiliyorum

SalihBxl
02-06-2011, 14:24
siz müzik yolluyabiliyormusunuz ben sadece rigtone yolluyabiliyorum

Resim muzik ve video yolluyorum.

Whoppie
02-06-2011, 18:26
Teşekkürler denedim demin fotograf göndermeyi deniyorum şu uyarı çıkıyo activation failed due to a network error please try again later tekrar denediğimde cihazları buluyo ama bağlanıyolar yazıyo ve öyle bekliyo aynı şekilde başka bir cihazdan kendime iphone'a atmak istediğimde de aynı sorun oluşuyor

SalihBxl
02-06-2011, 20:59
Teşekkürler denedim demin fotograf göndermeyi deniyorum şu uyarı çıkıyo activation failed due to a network error please try again later tekrar denediğimde cihazları buluyo ama bağlanıyolar yazıyo ve öyle bekliyo aynı şekilde başka bir cihazdan kendime iphone'a atmak istediğimde de aynı sorun oluşuyor

Birazdan celestenin nasil yuklenmesi gerektigini konu acarak anlaticam ordab faydalaniniz.

CASUA
02-06-2011, 23:42
Beyler şu celeste bluetoot'u kullananlar hangi repodan kuruyor bir söyleyinde bizde kuralım? Sinfull ve insanelyi iki repodanda kurdum yok abi olmuyor,sinfull'den indirdiğimden arama yapmıyor gönder dediğimde aramıyor ,
insanelyi'den kurduğumda arama yapıyor ama bluetooth'u manuel olarak kapatamıyorum ayarlardaki bluetooth ibaresi silik görünüyor müdahale edemiyorsun,ancak kaldırırsan tekrar bluetooth manuel müdahale şekline giriyor ,başka repodan ekleyen varmı ?...

SalihBxl
03-06-2011, 00:44
Arkadaslar pc basinda degilim o yuzden kisa anlaticam. insanely reposundan action menuyu indirin kurduktan sonra reboot yazacak siz manuel cihazi Elle kapatin acin. sonra action menu pack onu normal kurun ve sonunda celesteyi kurun ama restart resprinboard sb setting yardimiyla cydiadan cikmadan yapin. sonrasi cihaz acilinca sb settingde celeste gozukecek ordan aktif edin ve dosya alip gondermeye baslayin. yarin daha detayli bir sunum hazirlarim.

Whoppie
03-06-2011, 17:27
Teşekkürler geçenki mesajda anlattığım sorun bir iki kapatıp açmadan sonra gitti. Telefon açılırken celeste aktif edilmiştir gibisinden bir uyarı çıktı artık dosya aktarımı yapabiliyorum ama sorun şurda aldığım resimler direk albümlerime gidiyor fakat müzik ve videolar nereye gidiyor çözemedim. göndermede herhangi bir sorun yok gönderebiliyorum.

Ayrıca repo soran arkadaş ben sinfuldan indirdim action menüyü falan hepsini aynı anda indiriyor sbsetting zaten yüklüydü. sana tavsiyem sorun çıkmasını istemiyorsan sbsetting yükle önce sonra bu celesteyi yükle dediğim gibi en başta sorun çıkardı ama sonra birkaç açıp kapamadan sonra kendiliğinden düzeldi.

edit: bu sorun da hallolmuş. ipod atıyomuş müzikleri ve videoları. ilk baktığımda yoktu ama şimdi bakıyım dedim ipod'da. kendi kendine sorunları çözen bu telefonum var ne güzel :D