PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları 3g unlocklu sürüm4.2.1 yüklerken kaldı

opi
27-05-2011, 21:26
iphone 3g ye bugun unlocklu olduğunu unutup restore ettim sim de kaldı sadece acil arama yapıyo, forumdan buldum redsn0w indirdim 4.2.1 sürümü indirdim dedikleri şeyleri uyguladım tel kapalı uploading ramdisk diyo pc de ama 40dk dır 4. cizgide duruyo dolmuyor iptal edip yeniden mi deniyim yoksa bekliyim mi? yoksa biyerde hata mı yaptım?

DeDeLi
27-05-2011, 21:56
iphone 3g ye bugun unlocklu olduğunu unutup restore ettim sim de kaldı sadece acil arama yapıyo, forumdan buldum redsn0w indirdim 4.2.1 sürümü indirdim dedikleri şeyleri uyguladım tel kapalı uploading ramdisk diyo pc de ama 40dk dır 4. cizgide duruyo dolmuyor iptal edip yeniden mi deniyim yoksa bekliyim mi? yoksa biyerde hata mı yaptım?
Cihazınız vista ya da win7 ise redsnow'u çalıştırırken Sağ tıklayıp özellikler>uyumluluk>service pack 2 yapıp tekrar deneyin.
Şu anki işlemi iptal edebilirsiniz.

opi
27-05-2011, 22:15
şu anda dediğinizi yaptım bakalım olucak mı bide liste cıkıyor orda cydia bide ipad baseband i sectim onlarımı secmem gerekiyordu

opi
27-05-2011, 22:25
tmm tel acıldı şimdi unlock yapcam teşekür ederim