PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları gelen maillerdeki ekteki dosyaları açımak ve pc ye kaydetmek

selbal
26-05-2011, 20:57
iphone 3gs cihazım var hotmaile gelen maillerimi açamıyorum hem açmak hemde gelen mailleri pc ye atmak istiyorum işim gereği bana çok lazım olan bişey hangi programı kurmalıyım ve nasıl atmalıyım teşekkürler

selbal
28-05-2011, 17:24
Bilenlerden yardim bekleniyor

SalihBxl
28-05-2011, 17:29
iphone 3gs cihazım var hotmaile gelen maillerimi açamıyorum hem açmak hemde gelen mailleri pc ye atmak istiyorum işim gereği bana çok lazım olan bişey hangi programı kurmalıyım ve nasıl atmalıyım teşekkürler

Hotmail ayarlarini duzgun yaptiniz mi? Birde neden bilgisayara atmak istiyorsunuz onu anlayamadim? Yani pc'den acarak daha kolay olabilir?

selbal
28-05-2011, 18:38
şöleki evde kullanılan internet sorunlu bazen gidiyor benimde iş gereği gelen ufak boyutaki sesli mail dosyalarını pc ye indirip düzenlemem ve geri mail atmam gerekiyor evde net gidince iphone dan dosyayı indirip işimi görürüm diye düşündüm bana lazım olan gelen dosyayı iphone üzerinden pc ye atmak gelen ekteki dosyanın formatı önemli değil win rarlı olur pdf olur vs