PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları Push Message sorunu

serdarkurt
22-05-2011, 17:38
Öncelikle Selamlar,
Telefonumu 4.1 sürümünden 4.3.3'e yükselttim jailbreak yaptım fakat gördüğüm kadarı ile push mesajlarım gelmiyor. Bunun için SAM ve SAMPrefs yamalarını cydia'dan kurdum ayarlarını yapmaya çalıştım aynı sorun ile karşı karşıyayım. Bana önerebileceğiniz bir yöntem var mı? Konuyu açmadan önce biraz araştırma yaptım ama derdime çare olmadı. Acaba bir yerlerde yanlışlık yapıyor olabilir miyim?
Telefon iPhone 3GS 4.3.3 iPad baseband 06.15.00 yüklü ve jailbreaklidir.
Saygılar

dincer35
22-05-2011, 21:02
Öncelikle Selamlar,
Telefonumu 4.1 sürümünden 4.3.3'e yükselttim jailbreak yaptım fakat gördüğüm kadarı ile push mesajlarım gelmiyor. Bunun için SAM ve SAMPrefs yamalarını cydia'dan kurdum ayarlarını yapmaya çalıştım aynı sorun ile karşı karşıyayım. Bana önerebileceğiniz bir yöntem var mı? Konuyu açmadan önce biraz araştırma yaptım ama derdime çare olmadı. Acaba bir yerlerde yanlışlık yapıyor olabilir miyim?
Telefon iPhone 3GS 4.3.3 iPad baseband 06.15.00 yüklü ve jailbreaklidir.
Saygılar
Bence Cydia daki pushfix'i kurman yada cihazı yurtdışındaki operatörüne ait sim kart ile active etmen gereklidir. Örn:(t-mobile,ATT gibi) bu arada Pushfix paralı bir uygulama ama çözüm olacaktır.

serdarkurt
22-05-2011, 22:05
Cevabın için çok teşekkür ederim. Para sıkıntı değil yeterki olsun en kısa zamanda ATT gsm sim kartı tedarik etmem gerekiyor ozaman

dincer35
25-05-2011, 20:29
Cevabın için çok teşekkür ederim. Para sıkıntı değil yeterki olsun en kısa zamanda ATT gsm sim kartı tedarik etmem gerekiyor ozaman

Sim kart olmadan cydia daki pushfix 2.0 uygulamasini satin almalisin sorun cozulur..pushfix.info source de uygulama mevcuttur.

serdarkurt
26-05-2011, 16:28
dincer35, teşekkür ederim yaptım oldu :)