PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları winterboard sürekli çöküyor ve bi kaç sorun

cancanapple
21-05-2011, 17:05
değerli forum sakinleri sizlere bi kaç sorum var deneyimli arkadaşlarımız yardım ve yol gösterirse sevinirim

winterboard sürekli çöküyor ipod touchumu sabah açıyorum zaten 5 dkkada açılıyor açıldığı zaman ekranın ortasında dönen süre ikonu gözüküyor çöküyor ve açılıyor tekrar ve tekrar aynı şeyler oluyor ama neyseki 10 dk sonra tam olarak açılıyor bazende güvenli moda atıyor 10 dk sonunda

ve gelelim pil sorununa çok çeşşitli şarj aletleri kullandım en son elmasepetinden aldım bügün fakat 1 aydır pil sorunum var hemen bitiyor %100 dolması 10 dk alıyor 1 dk oyun açıyorsunuz &50 düşüyor zaten geri kalan %50 cebimde kapalıyken bitiyor dexim şarj aleti kullanıyordum bozuldu pil sıkıntısı ondan mı bilmem ama yeni şarj aleti aldım ama pilim yine az gidiyor pilin ömrünün bittiğini biliyorum ama 1.nesil ipod touch pili yoktur sanırsam

baya cydia uygulaması yüklü sürekli takılıyor çöküyor müziklerde bile takılma yaşıyorum data kablosu bozuldu attım yeni alıcam neler önerirsiniz ?

cancanapple
22-05-2011, 14:03
arkadaşlar batteryupgrade ve ifixit diye 2 site buldum ordan pil alsammı ki